Saba Tümer Gelen Tepkiler Nedeniyle Paylaşımı Kaldırdı

Instagram ünlüler

Ünlüler dünyasında belki de sosyal medyayı en aktif olarak kullanan kişilerin başında Saba Tümer gelir. Özellikle dostları ile yaptığı paylaşımlar ve yorumlar çok beğenilen Saba Tümer bu alanda oldukça iddialı diyebiliriz. Türk televizyonlarına nam salmış gülüşü ve doğal halleri ile oldukça beğenilen Saba Tümer’in sosyal medya hesaplarında ki takipçi sayıları da oldukça fazla. Özellikle son dönemde takipçi sayısı iyice artan saba Tümer geçtiğimiz günlerde ise Instagram üzerinden oldukça ilginç paylaşımlara imza attı.
Yılbaşından konuk olduğu program çekimleri sırasında Milano’da yaşayan Sinan Enin ve Seda Sayan’ın oğlu olan Oğulcan’ı görünce Saba Tümer hemen genç ismin yanına gitti. Oldukça samimi oldukları gözlenen ikili dikkatleri de bir anda üzerlerine çekti. Bu sırada Saba Tümer Oğulcan Engin’in kucağına oturdu. Eli Saba Tümer’in kalçasında duran ve bu şekilde poz veren ikili bu resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Saba resme gelen yorumları görüce oldukça sinirlendi. Yanlış anlaşıldığını düşünen yıldız isim hemen gelen yorumları görünce paylaşımı hesabından kaldırdı. Konunun çok yanlış yerlere gitmesi Saba Tümer’in paylaşımı kaldırmasına neden olurken resim bir anda yayıldı. Konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmayan Saba Tümer’e destek veren birçok takipçisi de fotoğraf hakkında yorum yaptı. Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ise paylaşım hakkında hiçbir yorumda bulunmadı.

TV 8 ‘de Yeni Program

Yaptığı programlar kadar gülüşüyle de ünlü olan başarılı sunucu Saba Tümer bir süre önce Acun Ilıcalı’nın satın aldığı TV8 kanalında yeni programı ile yayın hayatına yeniden başlamıştı. Bununla beraber sosyal medya hesaplarına da duyulan ilginin artmasını sağlayan ünlü sunucu özellikle Instagram üzerinden epey bir takipçi kazandı. Neredeyse 500 bin takipçi rakamına ulaşan ünlü isim son yaptığı paylaşımla da Instagram’da gündeme oturan ünlü isim takipçi sayısını biraz daha arttırmayı başardı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Burcu Esmersoy Instagram Paylaşımı

Zira ünlü isim son paylaşımında gençlik yıllarına ait bir fotoğrafını ekledi. Henüz meslek yıllarının başında çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak “Bu ünlüyü tanıdınız mı?” ifadesini kullandı. Başarılı ismin bu paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi. Bununla beraber Saba Tümer’in gençlik fotoğrafı da ilgi odağı oldu. Birçok takipçisi ise söz konusu paylaşımdan sonra Saba Tümer’in Instagram hesabını mesaj yağmuruna tuttu. Saba Tümer ise resmin ne zaman nerede çekildiğine dair her hangi bir açıklama yapmadı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-ucretsiz-begeni

Saba Tümer Gelen Tepkiler Nedeniyle Paylaşımı Kaldırdı
4.5 (90.24%) 123 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +