Sahadan

Sahadan

Sahadan ülkemizde canlı olarak maç sonuçlarının yayınlandığı web sitelerinden bir tanesidir. Maçkolik tarafından oluşturulan site birçok farklı maçı aynı anda takip etme, yorumları okuma, geniş iddia programına bakma ve maçları işaretleyerek takip etme imkanı sunmaktadır.

Bu siteye üye olarak ya da olmadan da maçları takip etmek mümkündür. Maç takibinin yanı sıra lig istatistikleri, takım istatistikleri, TV maç programı gibi seçenekleri ile de spor seyircilerine gerekli destek vermektedir. Ülkemizde yasal bahsin adresi olan İddaa üzerinden kupon yapan kullanıcılar oynadıkları tüm maçları tercih ederek anlık olarak bu sistem üzerinden takip edebilmektedir.

Sahadan Sitesinde Sonuçlar Doğru mu?

Sahadan sisteminin doğruluğu konusunda bazen tartışmalar çıksa da arkasında Maçkolik’in olması ve sitenin büyük ortağının dünyanın en büyük dijital spor içeriği ve pazarlamasına sahip Perform Group olması nedeniyle şüpheye düşmemek gerekiyor. Sahadan.com ve Mackolik.com aynı veriler üzerinden hizmet vermektedir. Büyük site olarak Mackolik öne çıkıyor olsa da iki siteninde aylık olarak milyonlarca ziyaretçi sayısına sahip olduğu görülmektedir.

İptal edilen gollerin dahi anlık olarak verilerin paylaşıyor olması hatta televizyon yayınında ki 5 saniyelik farktan önce skor bilgisi gelmesi nedeniyle birçok kullanıcı mobil uygulamaları engelleyerek maç izlemektedir. Bu detaylardan dolayı sitenin skor verilerinin doğru olduğunu söylemek gerekiyor.

sahadan

Sahadan Sisteminin Kurucusu Kimdir?

Sahadan sisteminin sahibi günümüzde şirketin tüm hisselerini satın alan Perform Group’tur. Ancak sitenin kurucu denince akla ülkemizin ilk internet girişimcileri arasında yer alan Erdem Yurdanur ismi öne çıkmaktadır. 2012 yılında şirketi Perform Group’a satana kadar şirketin yönetimini kurucu ortakları ile birlikte tutarak sistemi günümüzün en çok trafik çeken anlık spor takip sitesi haline gelmesini sağlamıştır.

Sadece Sahadan veya Mackolik değil bunların yanında toplam 10 adet sitenin de kuruculuğunu yapmıştır. Dijital spor medyanın en önemli şirketlerinden birisini büyütüp bugünlere getirmeyi başarmıştır. Bu isim günümüzde hala internet konusunda girişimlerine ülkemizde ve yabancı ülkelerde devam etmektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

Sahadan Sitesinde Hangi Sonuçlar Takip Edilebilir?

Sahadan canlı maç sonuçları sitesinde birçok spor branşını yakından takip etmek mümkündür. Ancak öne çıkanlar dünyanın en büyük kitleyi peşinden çekmeyi başaran takım sporları olan futbol ve basketboldur. Sadece ülkelerin ana liglerini değil bununla birlikte birçok ülkenin ikinci ve üçüncü lig sonuçlarını da iddia programında olması kaydıyla takip etmek mümkündür.

  • Futbol
  • Basketbol
  • Voleybol
  • Özel Turnavalar
  • Hazırlık Maçları

Anlık skor takibi yapılabilmesi nedeniyle canlı bahis oynamak isteyen kullanıcıların ilk adresidir. Ayrıca maçlar hakkında geçmişe yönelik tutulan istatistikler ile de iddaa programı ile daha verimli bir maç kuponu yapılmasına yardımcı olmaktadır. 2020 yılı itibariyle aylık olarak milyonlarca insanın giriş yaptığı başlıca spor siteleri arasında ki yerini yeni güncellemeleri ile birlikte korumaya devam etmektedir. Sadece web sitesi üzerinden değil Google Play Store ve APPStore üzerinden indirilen uygulaması ile hizmet sağlamaktadır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir