Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımı İle Güldürdü

Ünlü isimler Instagram

Son filmi Racep İvedik 4 ile rekor üzerine rekor kıran ünlü komedyen Şahan Gökbakar Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Özellikle yaptığı taklitleri ve komik videolarını Instagram hesabı üzerinden hayranları ile buluşturan ünlü komedyen bu konuda kendisine yeni bir izleyici kitlesi oluşturmayı da başardı. Özellikle yaptığı taklitler ile birçok kullanıcının ilgisini toplayan Şahan Gökbakar bu durumdan memnun olacak ki paylaşımlarına hızla devam ediyor. Son yaptığı Instagram paylaşımı da bunun en büyük kanıtı.

Son paylaşımında ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun taklitlini yapan Şahan Gökbakar, bu videoyu hemen Instagram üzerinden hayranları ile buluşturdu. Sezen Aksu’ya ait bir şarkıyı söyleyen ünlü komedyen geçtiğimiz günlerde oynanan Letonya- Türkiye maçı içinde milli takımımıza destek mesajı gönderdi. Yaptığı taklit tüm takipçileri tarafından oldukça beğenilen komedyene, senaryo mesajları bile gönderildi. Ünlü komedyen ise paylaşımında “Minik Serce’nin uzaktan kuzeni Tombul Serce…hahahhha Beni hep geri plana itti, oteledi beni.” şeklinde bir mesaj paylaşımında da bulundu.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/video-goruntuleme

Özellikle Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla ne kadar koyu bir Galatasaraylı olduğunu gösteren ünlü komedyen Şahan Gökbakar neredeyse tüm Galatasaray taraftarının olduğu gibi takımın gidişatından duyduğu memnuniyetsizliğini yine Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla gündeme getirdi. Son alınan yenilgiyle beraber tepkisini dile getirmek isteyen Şahan Gökbakar söz konusu paylaşımında doğudan Galatasaray yönetimini eleştirdi. Adnan Polat döneminde takımın ligde yer aldığı sırayı ve puan durumunu şuan ligde yer aldığı sıra ve puan durumuyla karşılaştıran başaralı komedyen paylaşımında da bu yönde bir görsel kullandı.

Tüm bunlarla beraber paylaşımına ayrıca “Üst tablo 2010-11  Adnan Polat yönetimi, alt tablo 2015-16 Dursun Özbek yönetimi. İki tabloda da takım 8. Bir fark var sadece. Adnan başkan yönetimi zamanında sportif başarı yoktu ama kulüp için maddi anlamda inanılmaz şeyler yapılmış ve bugün bir değer haline getirilen birçok yerin ( Riva vs.) temelleri atılmıştı. Şimdi ise kulüp maddi yönden UEFA’dan ceza almış durumda. E peki o zaman yerden yere vuranlar Adnan başkanı, şimdi neden oynuyorlar şaşkını?  Galatasaray, tarihinin en kötü dönemini yaşıyor… Üzücü… Hem de çok…” ifadelerini ekleyen ünlü isim takımın son durumundan ne kadar rahatsız olduğunu da böylelikle bir kez daha dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu paylaşımına özellikle sarı kırmızılı takım taraftarları da destek mesajları gönderdi.

Sinema filmleri ve televizyon programları sayesinde Türkiye’nin en başarılı komedyenlerinden biri haline gelen Şahan Gökbakar Instagram hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti. Şahan Gökbakar tüm bu yoğun çalışma hayatının yanı sıra kısa süre önce yeni bir aile kurmuştu. Sessiz sedasız evlendiği öğrenilen ünlü komedyen geçtiğimiz günlerde de baba olmanın heyecanını yaşadı. Ünlü isim yaşadığı heyecan ise sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Instagram paylaşımlarıyla çocuğunun ilk olarak ayak izini paylaşan ünlü komedyen bir sonraki paylaşımında ise doktoruna teşekkür etti.

Son paylaşım ise biraz daha ilginç bir paylaşım oldu. Zira söz konusu bu paylaşımda Şahan Gökbakar doğum sırasında çekilmiş bir görüntüsünü kullandı. Doktoruyla beraber doğuma giren ve bu anda bir fotoğraf çeken Şahan Gökbakar paylaşımına “Bebeğimizin ilk günden itibaren takibini yapan ve finalde de güvenle doğurtan değerli dostumuz doktorumuz Furkan Kayabaşoğlu.. Çok zor bir doğum gerçekleştiren yakın bir aile dostumuzun referansıyla tanışıp, ilk günden itibaren kendimizi emanet ettiğimiz orkestra şefi kendisi.

Işını bu kadar gönülden yapan, mahremiyet ve gizlilik konusunda çığır açan (ki ünlü kişiler olmak dezavantajdır ve gizlilik daha zordur), tıbbi olarak saatlerce, günler gecelerce bitmeyen sorularımıza bıkmadan cevap veren, birçok doktorun sırf vakit kısıtlılığından sezeryana yönlendirdiği ülkemizde, tıbbi gereklilik olmadıkça (bizde oldu) normal doğum yaptırabilmek için yırtınan, gece gündüz kendi ailesinden bile fedakarlık ederek hastasıyla olan, her lafzimizin başında “iyi ki” diye bahsettiğimiz değerli bir doktor dostumuz. Sana ve Alile kliniğine ne kadar teşekkür etsek az Furkan hoca. Bu deneyimi senle yaşamış olmaktan çok mutluyuz. İyi ki varsın! Adamsın! Bu arada elini tuttuğum Furkan hoca değil benim hanım, aman yanlış olmasın. Seni seviyoruz…” ifadelerini ekleyen ünlü isim sosyal medyadan da büyük oranda beğeni aldı. Şimdi ünlü komedyenin bebeğinin görüntüsünü paylaşıp paylaşmayacağı ise merak konusu.

Şahan Gökbakar Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile “Osman Pazarlama” filmi hakkında açıklamada bulundu. Sinema severlerin karşısına çıkan ünlü komedyen Şahan Gökbakar her ne kadar gişede Recep İvedik serileriyle elde ettiği başarı kadar olmasa da yine de gişe oranlarıyla başarılı bir filme imza attı. Yeni filminin ardından sıkı bir çalışmaya da giren ünlü komedyen yakın zamanda Recep İvedik 5’in de vizyona gireceğini belirtmesi üzerine tüm dikkatleri üzerine çevirmişti. Aldığı bu kararın yanı sıra ünlü komedyenin özel hayatında yaşanan gelişmelerde gündem oldu. Zira tüm bu yoğun çalışma alanında Şahan Gökbakar sessiz sedasız evlenmiş ve baba olacağının haberini de almıştı.

Bu haberi ilk olarak Instagram hesabından duyuran ünlü isim beklediği mutluluğu da sonunda yaşamış ve bebeğini kucağına almıştı. Bu andan itibaren yaptığı paylaşımlarda her fırsatta bebeğine de yer veren ünlü oyuncu, tüm bu paylaşımlarıyla da büyük oranda beğeni kazanmayı başarıyor. Ayrıca bebeğinin fotoğraflarını da Instagram’dan paylaşmaya çekinmeyen ünlü oyuncu son paylaşımında da baba oğul verdikleri bir pozu kullandı. Bebeğini kucağına alarak çektirdiği bu fotoğrafa ayrıca “Baba & oğul” notunu da düşen ünlü isim ayrıca paylaşımına  “baba ve oğul Tüm güzel sözleriniz ve dualarınız için Teşekkürler” ifadelerini de ekledi. Tüm takipçilerinden yaptığı paylaşımla büyük oranda beğeni toplayan ünlü komedyen ayrıca gelen iyi dilek mesajlarını da teşekkür ederek cevapladı. Ünlü komedyenin bundan sonra yapacağı paylaşımda şimdiden merak konusu oldu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Kıvanç Arslan Takipçilerini Şaşırttı

Şahan Gökbakar Instagram hesabından Yaptığı Paylaşımlar Dikkat Çekti

19 Şubat tarihinde yeni filmi “Osman Pazarlama” ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanan Şahan Gökbakar, sosyal medya paylaşımlarıyla son dönemin en gözde ünlülerinden biri haline gelmeyi de başardı. Özellikle gündem ile ilgili yaptığı paylaşımlarla büyük beğeni toplayan Şahan Gökbakar Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşımlarla yakın zamanda fenomenler arasında da yer almayı başarmıştı. Zira ünlü isim geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla 800 bin takipçiye ulaşmasını kutlamıştı.

Bununla birlikte özellikle son dönemde ülke gündemine bomba gibi düşen terör olayları içinde paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar büyük beğeni topluyor. Zira ünlü isim bu şekilde yaptığı son paylaşımla da takipçilerinin gönlünü kazandı. Söz konusu paylaşımında terör operasyonları kapsamında Diyarbakır’da bulunan askerin bir çocuğu sevdiği fotoğrafı paylaşarak “Güzel bir kare…Bu ülkenin Polisi de, Askeri de sağduyuludur, şereflidir ve ülkesi için hizmet etmektedir. Bizler için canı pahasına bu soğuklarda görev yapan tüm Güvenlik Güçlerine Allah kolaylık versin…” ifadelerini kullanarak temennisini dile getirdi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı ise kısa sürede binlerce beğeni aldı. Konu hakkında gelen yorumlara ise Şahan Gökbakar her hangi bir karşılık vermedi. Ünlü isim bu tarz paylaşımlarına da devam edecek gibi. Zira daha öncede Şahan Gökbakar şehit babasını son yolculuğuna uğurlayan şehit kızının fotoğrafını paylaşmış ve duygularını Instagram hesabından dile getirmişti.

“Recep İvedik” serileriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Şahan Gökbakar Instagram hesabından adına açılan dava hakkında açıklamada bulundu. Şahan Gökbakar son olarak “Recep İvedik 4” filmi ile seriye devam etmişti. Şu günlerde yeni filmi “Osman Pazarlama” ile büyük bir heyecan yaşayan Şahan Gökbakar bu sırada Recep İvedik serisinin son filmi ile alakalı dava sürecinin de devam ettiğini belirtti. Zira ünlü oyuncu filmin 25 milyon TL gibi dev bir gelirinin dağıtıcı firma tarafından alındığını iddia etmişti. Hatta bu iddialar üzerine yapımcı firmanın kendisini dolandırdığını da dile getiren ünlü komedyenin filminin DVD satışı da bu nedenle gecikmişti.

Konu hakkında zaman zaman bilgilendirme yapan Şahan Gökbakar geçtiğimiz günlerde de bir Instagram paylaşımında yaşan durumu anlattı. Kendisi ve dağıtıcı firma arasındaki ilişkiyi anlatmak isteyen ünlü komedyen Instagram hesabından yatığı paylaşıma “Recep İvedik 4 olayı. Yukarıdaki şema sinema sektörünün normal işleyişi. Kırmızı ok Filmi, mavi ok ise Geliri gösterir. Yapımcı filmi Dağıtımcıya verir. Dağıtımcı sinemaya verir. Sinema oynatır geliri Dağıtımcıya verir. Dağıtımcıda geliri Yapımcıya verir. Dağıtımcı bu hizmet için %5 alır.. Normali bu, herkes bu şekilde çalışıyor. AŞAĞIDAKİ Şema ise bizim olay. Dikkat ederseniz dağıtımcı geliri yapımcıya vermek üzere toplayıp FAKTORİNGLERE veriyor… FAKTORİNGLER ise HİÇ SORMADAN ALIYOR!!!PARAYI GETİRENİN Dağıtımcı olduğu belli olmasına rağmen!!! Olayı en basit böyle anlatırım… Allah yardımcımız olsun…” ifadelerini ekledi. Olayı şema ile anlatan ve kendisine büyük haksızlık yapıldığını belirten ünlü komedyenin bu paylaşımına ise takipçileri de destek mesajları gönderdi. Konunun nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu oldu.

En son “Recep İvedik” serisiyle adından söz ettiren ünlü komedyen Şahan Gökbakar Instagram hesabına filmleri hakkında birçok kez eleştirisel yorumlar yapıldı. Serinin en çok eleştirilen yönü ise hemen hemen tüm filmlerde argo kelimelerin yer alması olmuştu. Filmler çıktığı andan itibaren bu tartışmalarda gündeme gelmişti. Şahan Gökbakar ise her seferinde konu hakkında yaptığı açıklamalara bir yenisini ekledi. Ünlü komedyen yaptığı açıklamada argonun günlük hayatta da kullanıldığını ve filmleri daha doğal bir hale getirdiğini dile getirdi. Bu sözlerle beraber ünlü komedyen bundan sonraki filmlerinde de aynı şekilde argo ifadelere gerektiğince yer vereceğini açıkladı.

Bununla beraber Recep İvedik 4 filmini TV8’e veren Şahan Gökbakar, filminin yakın zamanda Instagram hesabından reytinglerini yayınladı. +35 dakika uzun versiyonuyla izleyicilerin karşısına çıkan film tüm puan türlerinde yayınlandığı gün birinci sırayı almayı başardı. Söz konusu reyting sonuçlarını Instagram hesabından paylaşan ünlü isim ayrıca paylaşımına da tartışmalara son verecek “Tüm gruplarda birinci Recep İvedik 4.. Herkes Recep izlemiş, yine yine ve yeniden zirveyi bize vermiş seyircimiz.. Hani bir laf vardır, ayinesi istir kişinin lafa bakılmaz diye. Tam da bu o…teşekkürler Türkiye….” ifadelerini de kullandı. Söz konusu paylaşımda ünlü komedyenin sevenlerinden büyük oranda beğeni aldı. Ayrıca Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 5 içinde tarih verdiği öğrenildi. Yeni filmin yakında geleceği de duyurulmuş oldu.

Sürekli neşeli ve komik paylaşımları ile dikkat çeken ünlü komedyen Şahan Gökbakar, bu kez Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile şikayetini ve isyanını dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve hala madencilerin tamamına ulaşılamayan maden kazası ile ilgili bir paylaşım yapan Şahan, takipçilerden de büyük destek aldı. Kullanılan sistemi eleştiren ve çok sık maden azası olaylarının yaşanmaya başladığını söyleyen Şahan Gökbakar, artık bu işe bir el atılmasını ve tüm ihmal yapan maden işletmelerinin cezasını bulmasını istedi.

Madenci resmi ile yaptığı paylaşımda birde etkileyici bir mesaj yayınlayan Şahan Gökbakar, mesajında; “YETER!!! Allahim bu nedir yaa… Bu kacinci artik YETER… Acilen bu isin bir standarta kavusturulmasi lazim. Insani is guvenligi sartlari getirilmeli..Bu sartlara uymayan tum maden isletmeleri kapatilmali…Nasil hijyen sartlarina uymayan pastaciyi, firini kapatiyosunuz, madenide kapatirsiniz uymuyosa duzgun sartlara… Sayin Basbakan ve hukumet yetkililerine acilen bu isin bi standarta kavusturulmasi icin ricada bulunuyorum. Cok zor olmamali yahu… Lutfen Artik Yeter…” şeklinde ifadelere yer verdi. Ünlü komedyene ise birçok takipçi destek verirken durumla ilgili yapılan paylaşımların sayısı da epey bir arttı.

 

Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımı İle Güldürdü
4.5 (89.15%) 317 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +