Seda Sayan Instagram Hesabından Ünlü Şovmen Okan Bayülgen’e Paylaşımıyla Seslendi

Instagram ünlüler

Son zamanlarda sunduğu izdivaç programıyla gündeme gelen Seda Sayan Instagram hesabından ünlü şovmen Okan Bayülgen hakkında yaptığı paylaşım gündem oldu. Seda Sayan yeniden ekranlarda yer almaya başlamıştı. Ünlü ismin sunduğu program ise oldukça büyük oranda ilgi çekmeye başladı. Hal böyle olunca söz konusu programla ilgili haberlerde çok daha sık yapılmaya başladı. Bununla beraber Seda Sayan ve yeni programı hakkında en çok konuşan isim ise şovmen Okan Bayülgen oldu. Cumartesi geceleri yayınlanan Dada programının sunuculuğunu yapan Okan Bayülgen özellikle Seda Sayan’a ayrılan kulislerin çokluğundan yakınınca Seda Sayan’dan da cevap geldi.

Hemen her programında konu hakkında konuşan Okan Bayülgen’e Instagram hesabı üzerinden seslenen Seda Sayan ünlü ismin resmini paylaştı. Paylaşımda “Sevgili Okan Bayülgen Star TV de programa başladığımdan bu yana ( 4,5 ay ) her hafta bana laf çakıyorsun. Benim yüzümden giyinip soyunacak oda bulamadığını tüm Star TV yi benim kapattığımı bıkmadan usanmadan dile getiriyorsun. Yürekli ve cesur olan bir adam, bu akıllı ve koskoca binaları, üstelikte bünyesinde birçok medya gurubunu barındıran bu görkemli Binaları inşa ettirirken konuk olarak gelebilecek ve ayrıca birçok programın sunucularının gereksinimi olan kulis tabir ettiğimiz odaları, asla kâfi gelemeyecek şekilde inşa ettiklerini izah ederdi. Kaldı ki biz seninle birçok kanalda birlikte çalıştık, ve her kanalda geçerlidir.

Seda Sayan Instagram Paylaşımında İlginç İfadeler Kullandı

Kulis adabını Türk televizyonlarına getiren kişi benim, ve sadece Star TV de değil tüm çalıştığım ( TGRT, Kanal 6,Kanal D, Show TV, TV 8,Beyaz TV ve Star TV ) tüm kanallarda bana özel kulis yapılmıştır, çünkü haftanın 5 günü 3 saatlik yaptığım canlı yayın için, hazırlıklar ve toplantılar için 7 saatim kanalda geçmektedir. Aslında tüm bunları çok iyi biliyorsun da her hafta bana çatmak işine geliyor sanırım. Cesur ol doğruları anlat. . Ayrıca çok gözün kalmasın ben gidince o yaptırdığım odaları paşa paşa sen kullanırsın, zira giderken hiç bir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri götürmedim. Sayın Cumhurbaşkanımızın o çok sözü edilen Ak Sarayı ,makamını devir ettikten sonra bir başkasına bırakacağı gibi ,ben de yaptırdığım tüm kulisleri benden sonrakilere bırakıp bir diğer kulisi inşa ettirmeye başlıyorum..” ifadelerini kullandı. Söz konusu açıklamalara ünlü şovmenin nasıl karşılık vereceği ise merak konusu oldu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Ünlü Spiker Banu Güven 'e Şok

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al

Seda Sayan Instagram Hesabından Ünlü Şovmen Okan Bayülgen’e Paylaşımıyla Seslendi
4.5 (90.1%) 301 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir