Seda Sayan Instagram Paylaşımı

Instagram ünlüler

Son zamanlarda sunduğu izdivaç programıyla gündeme gelen Seda Sayan Instagram hesabından ünlü şovmen Okan Bayülgen hakkında yaptığı paylaşım gündem oldu. Seda Sayan yeniden ekranlarda yer almaya başlamıştı. Ünlü ismin sunduğu program ise oldukça büyük oranda ilgi çekmeye başladı. Hal böyle olunca söz konusu programla ilgili haberlerde çok daha sık yapılmaya başladı. Bununla beraber Seda Sayan ve yeni programı hakkında en çok konuşan isim ise şovmen Okan Bayülgen oldu. Cumartesi geceleri yayınlanan Dada programının sunuculuğunu yapan Okan Bayülgen özellikle Seda Sayan’a ayrılan kulislerin çokluğundan yakınınca Seda Sayan’dan da cevap geldi.

Hemen her programında konu hakkında konuşan Okan Bayülgen’e Instagram hesabı üzerinden seslenen Seda Sayan ünlü ismin resmini paylaştı. Paylaşımda “Sevgili Okan Bayülgen Star TV de programa başladığımdan bu yana ( 4,5 ay ) her hafta bana laf çakıyorsun. Benim yüzümden giyinip soyunacak oda bulamadığını tüm Star TV yi benim kapattığımı bıkmadan usanmadan dile getiriyorsun. Yürekli ve cesur olan bir adam, bu akıllı ve koskoca binaları, üstelikte bünyesinde birçok medya gurubunu barındıran bu görkemli Binaları inşa ettirirken konuk olarak gelebilecek ve ayrıca birçok programın sunucularının gereksinimi olan kulis tabir ettiğimiz odaları, asla kâfi gelemeyecek şekilde inşa ettiklerini izah ederdi. Kaldı ki biz seninle birçok kanalda birlikte çalıştık, ve her kanalda geçerlidir.

Seda Sayan Instagram Paylaşımında İlginç İfadeler Kullandı

Kulis adabını Türk televizyonlarına getiren kişi benim, ve sadece Star TV de değil tüm çalıştığım ( TGRT, Kanal 6,Kanal D, Show TV, TV 8,Beyaz TV ve Star TV ) tüm kanallarda bana özel kulis yapılmıştır, çünkü haftanın 5 günü 3 saatlik yaptığım canlı yayın için, hazırlıklar ve toplantılar için 7 saatim kanalda geçmektedir. Aslında tüm bunları çok iyi biliyorsun da her hafta bana çatmak işine geliyor sanırım. Cesur ol doğruları anlat. . Ayrıca çok gözün kalmasın ben gidince o yaptırdığım odaları paşa paşa sen kullanırsın, zira giderken hiç bir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri götürmedim. Sayın Cumhurbaşkanımızın o çok sözü edilen Ak Sarayı ,makamını devir ettikten sonra bir başkasına bırakacağı gibi ,ben de yaptırdığım tüm kulisleri benden sonrakilere bırakıp bir diğer kulisi inşa ettirmeye başlıyorum..” ifadelerini kullandı. Söz konusu açıklamalara ünlü şovmenin nasıl karşılık vereceği ise merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al

Hali hazırda partneri Uğur Arslan ile beraber izdivaç programı sunan Seda Sayan’ın son günlerde RTÜK ile yıldızının pek barışmadığını söyleyebiliriz. Sunduğu programın ceza almasıyla beraber canlı yanında da şikayetini dile getiren ünlü isim son olarak şahit olduğu bir başka olay için RTÜK’e seslendi. Söz konusu olayın kahramanı ise yakın zamanda TRT 1 kanalında programa başlayan Ece Erken oldu. Hafta içerisinde yayınlanan programında bir modacıyı konuk eden ünlü sunucu program sırasında farklı kapanma şekilleri konusunda seyircilere bilgi verirken kısa bir süreliğine tesettüre girdi.

Canlı yayında gerçekleşen olay çok ses getirdi. Ece Erken’e sosyal medya hesapları üzerinden de tepki mesajları gelince ünlü sunucu Instagram hesabından da bir açıklama yapma gereği duymuştu. Bununla beraber ünlü sunucuya son haber ise Seda Sayan’dan geldi. Başarılı sunucu bundan 10 yıl önce kendisinin de bir televizyon kanalında benzer bir deneme yaptığını ve RTÜK’ün bir kez daha kendisine bu neden için ceza kestiğini belirtti. Bununla beraber Seda Sayan Instagram paylaşımında “10 yılda ne değişti? 10 yıl önce ben canlı yayında tesettüre girdiğimde ortalık ayağa kalktı ve RTÜK ceza kesmişti. Şimdi takip ediyorum.  Acaba tek derdiniz ve takip ettiğiniz ben miyim? RTÜK’e soruyorum. Acaba bana kestiğin cezayı TRT’ye ve Ece Erken’e kesebilecek misin? Takip ediyorum. Hep beraber göreceğiz.” İfadelerini kullanarak konunun takipçisi olduğunu dile getirdi. Söz konusu paylaşımdan sonra takipçileri de Seda Sayan’a bu konuda birçok mesaj gönderdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Elçin Sangu Instagram Hesabından Beklenmedik Bir Paylaşım Yaptı

Televizyon ekranlarında birkaç yıldır özellikle sabah kuşağı evlenme programlarının etkisinde. Neredeyse her kanalda farklı bir izdivaç programıyla karşılaşmak mümkün. Bu programlardan birisi de Seda Sayan ve Uğur Aslan tarafından sunulan “Evleneceksen Gel” programı. Yayın hayatına geç başlamasına rağmen kısa sürede rakiplerine yetişen programın özellikle sosyal medyadan da büyük eleştiriler aldığını da söylemek lazım. Zira eleştirilere sosyal medyada ünlü olan kişilerinde katılması tartışmanın boyutunu biraz olsun değiştirmeye başladı. Söz konusu tartışmanın tarafı ise yazdığı yazılar ile tanınan Pucca oldu. Sosyal medyada fenomen olan isim Seda Sayan ve program partnerini eleştiren bir yazı paylaştı.

Bunun üzerine ise Pucca’nın paylaştığı yazıyı alan Seda Savan’ın sevgilisi Erkan Çelik Instagram hesabından ünlü fenomene oldukça ağır ifadeler kullandı. Ağır hakaretlerin bulunduğu paylaşımdan sonra Pucca tarafından da Erhan Çelik’i eleştiren paylaşımlar yapılmaya başlandı. Bir süre boyunca ikili arasında devam eden yazı savaşının ardından ise Seda Sayan resmi Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü isim sevgilisi Erkan Çelik’in sosyal medya hesaplarının açındığını duyurdu. Fakat söz konusu açıklamadan sonra bile Pucca duruma inanmadığını belirten bir paylaşım yaparak dava açacağını ve artık durumla avukatlarının ilgileneceğini dile getirdi. İkili arasında bu kez de dava tartışması başlarken Seda Sayan konu hakkında bir açıklama daha yaptı. Ünlü isim son yaptığı paylaşımda “Bana ve program partnerim Uğur Aslan’a yapılan bu saldırının hesabı elbette ki sorulacaktır. Yargıya intikal ettiriyoruz. Bu twiti atıyorsan sonra sayfandan silip kaldırmayacaksın..” ifadelerini kullanarak dava sürecine dahil olduğunu duyurdu. Konunun nasıl sonuca bağlanacağı ise merak konusu oldu.

Evlilik programları özellikle gündüz ve öğle kuşaklarını tamamen ele geçirdi. Zuhal Topal Instagram hesabından yaptığı açıklama ile rakip programlara göndermede bulundu ve tartışma başlattı. Ne kadar şikayet edilseler de sayısı her geçen gün artan evlilik programlarının birbiri arasında ki rekabet ise günden güne kızışıyor. Zira üç büyük kanalda yayınlanan ve hemen hemen aynı saat dilimine denk gelen programlarda da bu şekilde bir rekabetin söz konusu olduğunu söylemek gerekiyor. Hatta bu rekabet program sunucularının arasında yeni kavgalar yaşanmasına bile neden olmaya başladı. Bu bağlamda geçtiğimiz haftalarda Zuhal Topal ve Seda Sayan arasında bir tartışma patlak vermişti. Zuhal Topal’ın programına katılan bir kişinin yaptığı protestonun Seda Sayan tarafından yaptırıldığı iddiası ikilinin arasını açmıştı. Hem Seda Sayan hem de Zuhal Topal konuya ilişkin Instagram paylaşımlarıyla gündeme gelmiş birbirlerine sert çıkışlar yapan ikili konuyu dava sürecine taşımıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından ikilinin arasında yeni bir tartışma daha çıktı.

Bu kez Zuhal Topal’ın programına katılan bir gelin adayının adayından hamile kaldığı iddia edildi. Bu haberlerin üzerine Seda Sayan ise iddiaların yer aldığı haberi kendi Instagram hesabından paylaşarak Zuhal Topal’a seslendi. Bir anda hem seyircilerden hem de diğer program sunucularından tepki alan ünlü isim ise söz konusu iddialar için her hangi bir açıklama yapmadı. Ortaya atılan vahim iddialar gerçek mi bilinmez ama üstü üstüne yaşanan bu olaylardan sonra Zuhal Topal’da kullandığı resmi Instagram hesabını gizli konuma getirdi. Ünlü sunucunun konu hakkında ya da Seda Sayan hakkında açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Seda Sayan Instagram Paylaşımı
4.5 (90.1%) 301 vote[s]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +