Selena Gomez Instagram’da Rekor Kırdı

Selena Gomez Instagram’da Rekor Kırdı

Sonunda instagram beğeni rekoru kırıldı. Instagram’ın zirvesi her geçen gün değişmeye başladı. Uygulamanın yükselmeye başladığı dönemlerde uygulamanın liderli yani en çok takipçisi olan isim fenomen Kim Kardashian iken kısa süre içerisinde ünlü isim yerini kaybetmiş ve tahtını Selena Gomez’e bırakmıştı. 89 milyon takipçi sayısı ile bu alanda yeni bir rekora imza atan ünlü isim bunun dışında yaptığı paylaşımlarla da gündem olmayı da başarıyor. Hemen her geçen gün yaptığı paylaşımlarla yeni rekorlara imza atan ünlü isim son olarak Instagram’ın beğeni rekorunu da kırdı.

Zira ünlü ismin yaptığı bir paylaşım bu zamana kadar Instagram’da alınmış en yüksek beğeni rakamını almayı başardı. Söz konusu paylaşımda kola içerken çekilmiş bir fotoğrafını kullanan Selena Gomez bu paylaşımla tam 4 milyon beğeni kazanmayı başardı. Kim Kardashian ve ailesinde bulunan bu rekoru da eline alan ünlü isim Instagram tarihinde en fazla beğenilen resmin de sahibi oldu. 4 milyon gibi devasa bir beğeni rakamına ulaşan resmin ayrıca 1 milyon civarında da yorum aldığı açıklandı. Instagram’ın yeni rekortmeni olarak gösterilen Selena Gomez henüz konu hakkında da bir açıklamada bulunmadı. Fakat böyle devam ederse dünyaca ünlü ismin daha birçok Instagram rekoruna da ismini yazdıracağı kesin. Buna karşın tam tersi bir durumda geçerli olabilir. Zira zirvede yarış hemen her an değişebiliyor.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/dislike

Kısa sürede genç yaşına rağmen büyük bir ün kazanan başarılı şarkıcı Selena Gomez Instagram paylaşımı gündem oldu. Selena Gomez bir süredir sahnelerde yer almamaya başladı. Yeni şarkılarına da rastlayamadığımız dünyaca ünlü isim ekranlarda da gözükmeyince hayranları epey bir endişelenmeye başlamıştı. Ünlü yıldızın artık müziği bıraktığı yönünde yorumlar bile yapılmıştı. Henüz çok genç olmasına karşın böyle bir karar almayacağı düşünülen ünlü isim hakkında ki gerçek sonunda ortaya çıktı. Bir süre önce magazin dergisine verdiği röportajda Selena Gomez hasta olduğunu ve bu yüzden sahnelerden uzak kaldığını açıkladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Fenomeni Kim Kardashian Oyun Çıkarıyor

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İlk defa bu konuda açıklama yapan güzel isim Lupus adı verilen bir hastalığa yakalandığını ve kemoterapi gördüğünü bu yüzden evden çıkamadığını dile getirdi. Bağışıklık sisteminin kendi vücuduna saldırması olarak bilinen Lupus hastalığına yakalandığını açıklayan Selena Gomez bu açıklamasıyla sosyal medyayı salladı. Özellikle Amerikalı hayranları yıldız isim için sosyal medya üzerinden destek etiketleri açmaya başladı. Instagram ve Twitter üzerinden açılan etiketlerde binlerce kişi Gomez’e destek mesajlarını yayınladı. Hastalığı hakkında daha detaylı bilgi vermeyen Selena Gomez ise tedavisinin ardından yeniden şarkılarına devam edeceğini belirtti. Tedavi sürecinin ne kadar olacağının ise bilinmediği söyleniyor. Bu konuda henüz net bir açıklama yapılmazken Lupus hastalığının iyileşme süresi uzun olan ve henüz tam olarak iyileştirilebilen bir hastalık olmadığı da biliniyor.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir