Seren Serengil Ünlü Magazinciye Instagram’dan Ateş Püskürdü

Seren Serengil Ünlü Magazinciye Instagram’dan Ateş Püskürdü

Geçtiğimiz aylarda tüp mide ameliyatı geçirerek çok kısa bir süre içerisinde 25 kilo gibi yüksek bir oranda kilo veren Seren Serengil kilolarından kurtulmasının hemen ardından da tatile çıkmıştı. Başarılı isim tatilinde ise oldukça cesur pozları ile gazetelere yansıdı. Bu süreçte hakkında bazı iddialar ortaya atılmasının ve görüntülerinde oynama olduğunu iddia eden Seren Serengil geçtiğimiz günlerde de konu hakkında suçlu bulduğu ünlü magazinci Müge Dağıstanlı hakkında bir Instagram paylaşımı yaptı.

Söz konusu paylaşımında ünlü magazinciye ateş püsküren Seren Serengil paylaşımında ise “Müge valla 48 yaşında olmuşsun. 2 yıl sonra 50. Yemin ediyorum hiç göstermiyorsun. Ya bir türlü evlenemedin. Hal bu ki komik, eğlenceli bir kadınsındır. Neden böyle oldu acaba? Gel tatile gidelim beraber diyeceğim, mayolu hiç görmedik seni. Hem kendi gazetende photoshop yaptırırsın. İstediğini kötü, istediğini iyi çıkarıyorsun ya… Aman sen sakın yakalanma ben vücuduma güveniyorum. Yoksa plajlara inmezdim. Allah’tan videolarda gerçek halim var da. Kıskançlıktan hangi pozu koyarsak daha kötü çıkar çabalarının boşa çıktığını herkes görüyor. Sen birçok sanatçıdan çok daha fazla estetik yaptırdın.

Ben doktorları, neler yaptıklarını da biliyorum ama bak işe yaramadı ki kimse evlenmedi senle… Çünkü senin kalbine estetik yaptırman lazım, kötü olan organın o… Onu düzelt, yüzünü gözünü göğsünü yaptıracağına bence… Hiç kimse sevmiyor seni. Herkes mi sevmez yahu. TV programın seyredilmiyor, 87 idin en son. Öf içim karardı valla. Ne yap yap toparlan ve su kıskançlık krizlerinden kurtul. ASLAN gibi ol. Hadi bakayım. Olmuşsun da, biraz daha ol. O yayınlattığın resimde insanların mahrem yerleri gizli çekim yapılsa da yayınlanmaz. Ahlaki değerlere sadık olanlar bunu yapmaz… Yaklaşık bir yıldır çalıştığınız gazeteyi ve kanalı aleyhime haberler yapmak için kullanıyorsun. Burası da benim gazetem. Hadi bakalım, yeter artık” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşıma ünlü ismin nasıl karşılık vereceği ise merak konusu oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/retweet

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir