Serenay Aktaş Instagram Hesabından Ateş Püskürdü

Instagram ünlüler

Serenay Aktaş Instagram paylaşımı ile ateş püskürdü. Instagram üzerinden paylaşım yapan kadınlara özelliklede ünlü isimlere gelen yorumlar kimi zaman taciz niteliğini taşıyacak nitelikte olabiliyor. Bu durum özellikle ünlü kadınların en büyük sıkıntıları arasında yer alıyor. Zira bu konu hakkında son yaşanan olayda en büyük örneği oldu. Söz konusu olay Survıvor yarışmasına tekrar katılmaya hazırlanan Serenay Aktaş’ın paylaşımı üzerine gerçekleşti. Annesinin dizine yatmış bir halini Instagram üzerinden paylaşan Serenay Aktaş güzel bir de mesaj ile paylaşımını süsledi. Annesi ile bu şekilde bir paylaşım yapan Serenay Aktaş’a ise hiç beklemediği tarz da bazı yorumlar ile karşılaştı. Yorumların nedeni ise Serenay’ın annesinin söz konusu paylaşımda elinin Serenay’ın göğsünde durması oldu.

Sert Bir Mesaj Yayınladı

Bu yorumları gören ünlü isim ise olaya tepki gösteren bir takipçisinin yorumunu paylaşarak sert bir mesaj ile konuyu sonlandırdı. Söz konusu mesajda “Serkan, tahminimce henüz 20 olmamış bir sevenim. Ne de güzel yazmış değil mi? Üşenmeyin de okuyun… Öyle güzel yazdı ki, bazı içimde tuttuklarımı paylaşmak istedim bu vesileyle. Bugün Hürriyet röportajımda; Cinsel Açlığın Afikasi’dir Türkiye, demiştim, bu bir kez daha doğrulandı. Yanlış algılayanlara karşın ben sustukça Rabbim bir kez daha yetişti, şükür… Az önce anneannemle paylaştığım fotoğrafta kadın şefkat gösteriyor, fotoğraf haberimiz yokken çekildi o sırada eli göğüslerimin üstünde kalmış… Fotoğrafın altına da gerçek huzur bulduğumuz yerleri yazdım, o güzel karede bazı insan kimlikli açların dikkatini anneannemin eli çekmiş. O kadar insanlıktan uzaklaş misiz ki, o kadar seks odaklı bir toplum olmuşuz ki anneannemin şefkat gösterdiği fotoğrafta bile cinsellik aranmış. Yazık, acıyorum halimize. Taktığımdan değil inanın ki, sadece INSANLIGA UZULDUGUMDEN…

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Fenomeni Kim Kardashian Oyun Çıkarıyor

Keşke biraz yürekli olsa bazı insanlıktan utanmamıza sebep olan yaratıklar. Mesela karsısındaki bayanın kendi bacısı, kız arkadaşı, kızı olabileceğini de düşünse… Özellikle taninmiş bayanların videolarında, fotoğraflarında insanlık dışı yorumlar yer alıyor. Şükür, çok karşılaşmıyorum ama ben çok karşılaşmıyorum diye de sessiz kalamıyorum. Hiçbir bayan seks objesi değildir, bayanlar emekçidir, annedir… Bir bayanın bu kadar ezildiği bir toplumda lütfen bayanlar; Siz de birbirinizi kıskanmak yerine biraz koruyup kollayın… Ve son olarak affınıza sığınıyorum; Asil namussuzluk, ahlaksızlık “bazı” erkek zihniyetlerdedir. Ne diyeyim, Allah ıslah etsin. Damacanaya, kopeğe, 6 yaşındaki kız çocuğuna hallenecek kadar yolumuzdan şaşırtmasın, insanlıktan uzaklaştırmasın… Sonumuz hayrolsun, amin.” İfadelerini kullandı. Ünlü sporcuya takipçileri de bu konuda büyük destek verdi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/video-goruntuleme

Serenay Aktaş Instagram Hesabından Ateş Püskürdü
4.5 (89.29%) 491 votes

2 Comments

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +