Serenay Sarıkaya Instagram Fenomeni Oldu

Serenay Sarıkaya Instagram Fenomeni Oldu

Instagram’da her geçen gün kullanıcı sayısı biraz daha artış gösteriyor. Bununla birlikte her seferinde ilgi duyulan hesaplarda farklılaşıyor. Tabi sürekli ilgi duyulan hesaplarda yok değil. Özellikle son dönemde ünlülerin Instagram hesapları büyük ilgi odağı olmayı başarıyor. Takipçilerin bir çoğu sadece bu ünlüleri takip etmek için bile Instagram kullanıcısı oluyor diyebiliriz. İşte bu isimlerden biride “Medcezir” dizisi ile ekranlarda boy gösteren Serenay Sarıkaya. Oldukça güzel bir fiziğe ve güzelliğe sahip olan Serenay Sarıkaya yaptığı paylaşımlarla Instagram’ın gözde kullanıcılarından biri.
Artık bu durum tamamen tescillenmiş durumda. Çünkü Serenay Sarıkaya’da artık Instagram fenomenleri arasında yer alıyor. Tam 1 milyon takipçi sayısına ulaşan ünlü isim bu durumu yine Instagram üzerinden kutladı. Oldukça mutlu olduğunu ifade eden Sarıkaya birde mesaj yayınladı. Söz konusu mesajda “1 milyon yuppi, sevgili pek tatlı Instagram takipçileri, beni nasıl mutlu ettiniz anlatamam. Her günümü mutlu heyecanlı kılan sizlere çok teşekkür ederim. İçim içimden taşıyor, yerimde duramıyorum resmen…

Bu işi yapıyor olduğum için şükrediyor, beni bu güne getiren her şeye, herkese minnet duyuyorum. İyi günde kötü günde yanımda olan, destekleyen, bana inanan, benimle sabretmeyi bilen herkese teşekkür ederim. Hepinize gönülden sevgilerimi iletir, güzel yanaklarınızdan öperim. Tekrar çok çok teşekkürler” ifadelerine yer veren ünlü isim mutluluğunu dile getirdi. Yaptığı paylaşımlar ile oldukça beğenilen ismin takipçi sayısını daha fazla arttıracağı ise kesin gibi.

Arda Turan İddiası

Son günlerde Arda Turan ile Serenay Sarıkaya hakkında birçok iddia ortaya atılmaya başlandı. İddialara göre Arda Turan Serenay Sarıkaya’ya ilgi duymaya başlamış ve tanışmak için fırsat kolluyordu. Bu iddialarla birden gündeme gelen Serenay Sarıkaya ise konu ile ilgili olarak her hangi bir açıklama yapmazken güzel ismin takipçi sayısı da hakkında çıkan iddialardan mıdır bilinmez ama iyice artış göstermeye başladı. Hesaplarında ki takipçi sayılarının arttığını gören güzel oyuncu ise artık her an yeni bir paylaşım ile karşımıza çıkıyor. Özellikle Instagram’da ki paylaşımlarını arttıran güzel oyuncu son paylaşımında yaptığı hata ile de takipçilerini güldürdü.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Söz konusu paylaşımda Serenay Sarıkaya kendisine hediye edilen ve çok sevdiği kitaplardan bahsetti. Daha okuma fırsatı bulamadığını fakat kısa süre içerisinde okuyacağı yönünde bir paylaşım yapan Serenay Sarıkaya “Kürk Mantolu Madonna” ve “Ben Uyurken Gitseydin” “Bunları tatlım göndermiş, ne zamandır paylaşacağım unutmuşum.” Şeklinde bir de mesaj yayınladı. Fakat yayınlanan mesajda kitabın ismini yanlış yazan Serenay Sarıkaya bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Takipçilerinin attığı mesajları gören güzel oyuncu ise hemen paylaşımı sildi ve kitabın doğru adı ile yeniden bir paylaşım yaptı. Fakat bu geçen süre bile Serenay Sarıkaya’nın sosyal medya da konuşulmaya başlanmasını engelleyemedi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Akbank Sosyal Medya Üzerinden Bir İlke İmza Attı

Sosyal Medya Fenomeni Oldu

Sosyal medya platformları üzerinden fenomen haline gelmek artık günümüzün modalarından biri. Birçok kullanıcı sadece bu amaç için birbirinden farklı birçok yöntem de deniyor. Bu kullanıcılardan farklı olarak bazı ünlü isimler ise sadece düzenli paylaşım yaparak bu rakamlara rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Bu şekilde yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen ve bir milyon kullanıcıya ulaşan ünlüler arasına geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya’da eklenmişti. Serenay Sarıkaya 1 milyon kullanıcıya ulaşmasını ise yaptığı kutlama paylaşımı ile duyurmuştu.
Oldukça eğlenceli bir paylaşım yapan Serenay Sarıkaya kendisini takip eden 1 milyon kişiye teşekkür mesajı da yayınlamıştı.

Bu paylaşımdan tam bir hafta sonra ise bu kez Sinem Kobal’dan aynı tarz bir paylaşım geldi. Sinem Kobal tarafından yapılan bu paylaşımda yine 1 milyon kullanıcıya ulaşılmasını kutlayan bir paylaşım oldu. Sinem Kobal paylaşımına ise eklediği notta “İyi ki varsınız, iyi ki benimlesiniz. Sizi çok seviyorum” ifadelerini kullanarak takipçilerine teşekkür etti. Sinem Kobal’a gelen mesajlar ise acaba Serenay Sarıkaya’yı mı taklit ediyor yönünde oldu. Sinem Kobal bu iddialara da biz rakip değil arkadaşız diyerek cevap verdi. Böylece Instagram fenomenleri arasına Sinem Kobal da girmiş oldu. 1 milyonu aşan takipçi sayısına sahip Sinem Kobal’ın her geçen gün takipçi sayısını biraz daha artıracağı da kesin.

Son günlerde Instagram kullanımı ünlüler arasında giderek yaygınlaştı. Özellikle hayranları tarafından özel yaşamı büyük oranda merak edilen ünlüler Instagram üzerinden yüksek takipçi sayılarına da ulaşabiliyor. İşte ülkemizde bu şekilde bir Instagram fenomeni haline gelen ünlü isimlerin başında ise Serenay Sarıkaya geliyor.

Özellikle çektiği dizilerin kamera arkası görüntülerini paylaşması ile büyük ilgi gören ünlü isim son yaptığı paylaşımla da oldukça büyük beğeni topladı. Ünlü oyuncu son yaptığı bu son paylaşımda Medcezir dizisinin senaristi olan Ece Yörenç’e bir doğum günü mesajı yayınladı. Kısa süre içerisinde büyük beğeni toplayan paylaşım için birçok takipçi kutlama mesajı da yayınladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/begeni

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Serenay Sarıkaya Instagram Fenomeni Oldu
4.4 (88.83%) 197 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir