Sergen Yalçın Instagram Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Instagram ünlüler

Bir döneme damgasını vuran yıldız futbolcular listesinde mutlaka yer alması gereken isimlerden biri Sergen Yalçın Instagram paylaşımı olay oldu. 3 büyük takımda da oynamasına karşın Beşiktaş ile özdeşleşmiş olan Sergen Yalçın’ın gerek tarzı gerekse de futbol stili oynadığı dönemde epey büyük beğeni kazanmıştı. Futbolu bıraktıktan sonra daha çok yorumculuk yapan ünlü isim geçtiğimiz sene ise teknik direktörlük kariyerine başlamıştı. Hali hazırda Sivasspor’un çalıştırıcısı olan teknik direktör Sergen Yalçın her ne kadar yaşı ilerlemiş ve futbolu bırakmış olsa da yeteneğinden bir şey kaybetmediğini de geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımıyla ortaya koydu.

Zira ünlü teknik adam lig hazırlıkları yaptıkları Antrenmanda kelenin tam birleşme noktası yani çatal olarak adlandırılan bölüme konulmuş bir dairenin içerisinden topu geçirmeyi başardı. Kullandığı bu müthiş frikiği videoya alan ve antrenman sonrasında paylaşan yıldız isim sosyal medyayı salladı. Birçok takipçisi Sergen Yalçın’a övgüler dolu mesajlar gönderirken teknik adamın, yeni sezon için yaptığı çalışmalar için de mesajla gelmeye başladı. Takım olarak yeni sezonda oldukça iddialı olduklarını söyleyen Sergen Yalçın’ın ve takımının yaptığı bu sıkı çalışmanın nasıl sonuçlar vereceği de şimdiden merak konusu. Zira artık yapılan transferlerle şampiyonluk yarışının kızıştığı da ortada. Bu yönde taraftarın Sergen Yalçın’dan beklentisi de oldukça fazla gibi.

Sergen Yalçın Instagram

Teknik direktörlük kariyerine kısa bir süre önce başlayan Sergen Yalçın Sivasspor’a gelmesi ile birlikte adından iyiden iyiye söz ettirmeye başlamıştı. Üst üste başarılı sonuçlar alan teknik adam takımı bir galibiyet serisine taşımayı da başarmıştı. Takım içi uyumu yeniden getirdiği söylenen Sergen’in son yaptığı Instagram paylaşımı ise büyük ilgi çekti. Bir süredir galibiyet serisi sürdüren Sivasspor’un bu haftaki rakibi olan Galatasaray hakkında yaptığı bu Instagram paylaşımı ile tartışmaları da ateşleyen Sergen maça hazır olduklarını gösterdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Gülben Ergen Makyajı Sosyal Medyada Gündem Oldu

Söz konusu paylaşımda son dönemde televizyon dünyasını sallayan dizilerden biri kullanıldı. Diriliş Ertuğrul dizisini kullanarak bir paylaşım yapan Sergen Yalçın buradaki karakterlerin kafalarını değiştirerek kendi resmini ve birkaç oyuncusunun resmini ekledi. Düzenleme yatıktan sonra Instagram sayfasından söz konusu paylaşımı yapan Sergen Yalçın Galatasaray’dan korkmadıklarını dile getirdi. Bu paylaşımla tartışmalarında ilgi odağına oturan Sergen Yalçın’a hem destek hem de tepki geldi. Bununla beraber maça ait detaylarda açıklanmaya başladı. Maç sırasında bu detayların açıklanması ile büyük tehlikelerinde yaşanabileceği de ortaya çıktı. Bu durumun nedeni ise maç sırasında havanın -17 derece olacağı belirtildi. Büyük sorunlara ve oyuncuların sakatlanmasına neden olabilecek bu durum için ise şimdiden çalışmalara başlandı. Futbolcuların sahaya çıkmadan önce sahanın bu konu üzerine önlemlerini almış olacağı belirtildi. Sergen’in bu iddialı paylaşımından da sonra maç skoru büyük merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Sergen Yalçın Instagram Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (90.51%) 333 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir