Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı Kimdir?

Sosyal medya kullanan herkesin yakından tanıdığı ama hakkında pek bilgi sahibi olmadığı Şeyma Subaşı kimdir? Samsun’un küçük bir bölgesinde doğan güzel fenomen, 2 Temmuz 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Instagram isimli sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren Şeyma Subaşı, instagram uygulamasında 3 milyonu aşkın takipçiye sahiptir.

Şeyma Subaşı Fiziksel Özellikleri

Sosyal medya fenomeni olan ve aynı zamanda kendisine ait bir Youtube kanalı bulunan Şeyma Subaşı’nın boyu 1 metre 74 santimetredir. Uzun bir boya sahip olan Şeyma Subaşı bu özelliği sayesinde bir süre moda defilelerinde mankenlik yapmıştır.

Şeyma Subaşı Özel Hayatı

2008 Miss Turkey yarışmasında ün kazanmaya başlayan güzel fenomen, hayatını, hepimizin yakından tanıdığı ünlü televizyon yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı ile 2017 yılında birleştirmiştir. İkili, bu evlilikten doğan Melisa Ilıcalı isminde bir kız çocuğuna sahiptir. Şeyma Subaşı instagram sayfasından kızıyla ilgili sürekli paylaşımlar yapmaktadır.

Acun Ilıcalı ile olan evliliği günlerce konuşulan Şeyma Subaşı, 2018 yılında bu evliliği karşılıklı anlaşmayla sonlandırmıştır. Evliliği bittikten sonra İtalyanların yakından tanıdığı ünlü DJ Guido Senia isimli sanatçıyla ilişki yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisi ile birlikte gezdiği yerleri yine sosyal medya üzerinden hayranlarıyla paylaşmaktadır.

seyma subasi

Şeyma Subaşı Ne İş Yapar?

Herkes tarafından sadece sosyal medyada yaptığı paylaşımlar üzerinden tanınan ünlü güzelin tek işi instagram uygulamasından yaptığı paylaşımlar değildir. Oyuncunun kendi ismini taşıyan Youtube kanalında, yine kendisinin çekmiş olduğu videolar bulunmaktadır. Şeyma Subaşı sevgilisi DJ Guido Senia ile birlikte bu kanalda videolar paylaşarak takipçilerine bir anne ve stil ikonu olmayı hedeflediği gibi toplum yararına yaptığı sosyal sorumluluk projelerini de sevenlerine buradan duyurmaktadır.

Birçok iş kolunda faaliyet gösteren ünlü fenomenin yaptığı işler arasında kostüm tasarımcılığı da bulunmaktadır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

Yer Aldığı Yarışmalar

Televizyon ekranlarında yayınlanan programlarla adını duyuran fenomenin katıldığı bazı yarışmalar şunlardır:

  • Var mısın Yok musun? (2007)- YARIŞMACI
  • MISS TURKEY (2008)- YARIŞMACI
  • YOK BÖYLE DANS (2010)- KOSTÜM TASARIMCISI

Şeyma Subaşı’nın Yazdığı Kitaplar

Güzel fenomenin bütün bu işleri arasında kaleme aldığı bir kitabı da vardır. Kendi ismini verdiği kitabında hayatını baştan sona anlatmaktadır. Kitap çıktığı zaman kısa sürede tükenerek bu alanda bir rekor kırmıştır. Her ne kadar bazı gazetecilerin ve alanında uzman olan yazarların yoğun eleştirilerine maruz kalsa da okurlar tarafından gayet sevilen bu kitabı, günümüzde bulmak çok zordur.

Şeyma Subaşı Kişisel Özellikleri

Temmuz ayının başında doğmuş olan Şeyma Subaşı yengeç burcudur. Yeni yerler görmeyi seven ünlü fenomen gittiği yeni şehirlerin, görülmesi gereken yanlarını sosyal medya üzerinden sürekli paylaşmaktadır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı, influencer, model, yazar gibi titrlere sahip olan bir sosyal medya fenomenidir.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir