Sinem Kobal ve Arda Turan Göndermeli Instagram Paylaşımları

Instagram ünlüler

Herkes evleneceklerini düşünürken Arda Turan ve Sinem Kobal çifti sürpriz bir karar ile ayrılmışlar ve ikili nişanlıyken nişanı bozmuştu. Evlilik hazırlıklarının yapıldığı sırada bu tarz bir ayrılık haberinin gelmesi magazin basınında da şok etkisi yaratırken ünlü çiftin neden ayrıldığına dair net bir bilgi verilmemişti. Asıl ilginç olan ise ayrılan ikilinin sürekli olarak birbirlerini akıllara getiren paylaşımlar yapması. Sinem Kobal ve Arda Turan ile ayrılmasından sonra her ne kadar İbrahim Çelikkol ile bir ilişki yaşasa da bu ilişki de uzun sürmemiş ve ünlü çift ayrılmıştı.

Ayrılık haberinden sonra ise eski sevgili Arda Turan Instagram hesabı üzerinden “Sarı Saçlarından sen suçlusun” adlı şarkıyı paylaşmıştı. Paylaşım ise bir anda takipçilerin tepkisine neden olmuştu. Sinem Kobal’ı andıran bir paylaşımın yapılması ve bu durumun oldukça eleştirilmesi üzerine ise Arda Turan hesabından yaptığı paylaşımı kaldırmıştı. Paylaşımın kaldırılması ise Sinem Kobal’ı durduramadı. Bu kez Sinem Kobal, Arda Turan’a atıfta bulunulduğu düşünülen bir paylaşım yaptı. Kendisine Sarışın bir kurt yakıştırmasını yapan Kobal birde mesaj yayınladı. Yayınlanan mesajda ‘Bakacaksın, benzemiyor gelen günler geçenlere; dalacaksın’ ifadeleri kullanan yıldız isim akıllara hemen Arda Turan’ı getirdi. Paylaşımdan sonra açıklama yapmayan ünlü isme Arda’dan bir cevap gelip gelmeyeceği ise merak konusu olmaya başladı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/abone

Arda Turan yılın transferi ile Barcelona’ya gidince gözler bir anda Arda Turan’ın eski sevgili Sinem Kobal’a çevrildi. Nedendir bilinmez ama bir anda Sinem Kobal Instagram hesabından hem de basından birçok mesajlar gönderilmeye başladı. Öyle ki Sinem Kobal ile ilgili bu konuda birçok caps bile hazırlandı. Hatta ünlü ismin son yaptığı Instagram paylaşımı da bu yönde birçok yorum alınca Sinem Kobal Instagram  gönderisini silmişti.

Transfer haberi artık yavaş yavaş unutulmaya başlasa da Sinem Kobal’a bu yönde gönderilen mesajlar hız kesmedi. Zira ünlü ismin yeni sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu ile çekilmiş samimi pozlarının ortaya çıkması ile birlikte birçok eleştiri alan Sinem Kobal artık gelen mesajlara da tepki göstermeye başladı. Instagram hesabına bu şekilde mesaj gönderen birçok kişiyi tek tek tespit eden ünlü isim tüm bu takipçileri engelledi. Sinem Kobal’ın bu yönde bir karar alması sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, ünlü ismin aldığı bu karar sonrası hesabında takipçi sayısının da epey bir azaldığı da gözlerden kaçmadı. Sinem Kobal böyle devam ederse hesabını gizli konuma getirir mi ya da ünlü isme bu yönde mesaj gelmeye devam eder mi bilinmez ama ünlü oyuncu daha uzun süre bu şekilde akıllarda kalmaya devam edecek gibi.

Son dönemde adı Arda Turan ile yaşadığı ilişkisi ile anılan güzel oyuncu Sinem Kobal yaptığı Instagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. En son Hülya Avşar’ın programında adının anılması ve bu duruma verdiği cevap ile Instagram üzerinden bir fenomen haline gelen Sinem Kobal şimdi ise bambaşka bir paylaşımla dikkat çekti. En sevdiği arkadaşlarından biri yeni yeni albüm çalışmalarına başlayan Sinem Kobal bu süreçte arkadaşını yalnız bırakmadı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Selçuk İnan Instagram Hesabından Kız İsteme Heyecanını Paylaştı

Arkadaşının sahne aldığı mekâna giden güzel oyuncu burada arkadaşına şarkısında eşlik etti. Sesi ile bir anda ön plana çıkan güzel oyuncu bu anların videosunu Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşımına “Canim dostum Edis Görgülü… Siz daha keşfetmediniz mi? Hemen dinleyin. Yolun acık olsun” mesajını ekleyen güzel oyuncunun sesi de oldukça beğenildi. Sesi ve güzelliği ile ön plana çıkan Sinem Kobal’a bu yönde gönderilen mesajlarda büyük dikkat çekiyor. İşi abartıp başarılı oyuncunun müzik piyasasına girmesini isteyenler bile oldu diyebiliriz. Sinem Kobal ise bu konuda her hangi bir açıklama yapmazken bu yola yeni çıkmış arkadaşı için destek istedi. Paylaşıma gelen beğenilere bakılırsa Sinem Kobal’ın bu isteği de yerine gelecek gibi gözüküyor.

İnternet üzerinden alışveriş yöntemi giderek yayılmaya başladı. Ünlü isim Sinem Kobal Instagram hesabından e-ticaret yapacağını duyurdu. Kullanıcılara sunulan geniş ürün yelpazesi ve yerinden kalmadan alışveriş yapabilmenin rahatlığı internet üzerinden alışveriş yapmanın popüler olmasının ana nedeni tabi. Bu nedendi ki sürekli olarak yeni bir alanda yeni bir e ticaret sitesiyle karşı karşıya gelebiliyoruz. İşte söz konusu son sitelerden birisi de Sinem Kobal’a ait. Oyunculuğuyla ve yaşadığı aşklarla gündemde olan ünlü isim Sinem Kobal bu kez annesi için açtığı ev dekorasyon sitesiyle gündemde. Annesinin satış yapabilmesi için açtığı sitede ev dekorasyon ürünlerini satışa çıkaran ünlü isim siteyi profesyonel kişilere kurdurdu.

Şimdiden ziyaretçi sayısını epey bir arttıran sitenin satışa da başladığı belirtildi. Bu durumun nedeni ise sonradan ortaya çıktı. Zira Sinem Kobal Annesi için açtığı sitenin reklamını kendi Instagram hesabından yaptı. 1 Milyonun üzerinden takipçisi olan Sinem Kobal’ın takipçilerine bu siteyi önermesi ve alışverişlerini de buradan yaptığını söylemesi yetti. Instagram reklamları sayesinde kısa sürede başarıyı yakalayan sitenin yakın zamanda yeni ürünleri de kapsamına alacağı söylendi. Yapılan bu açıklamanın ardından Sinem Kobal’ın Instagram hesabına ise bu yönde birçok soru gönderildi. Gönderilen sorulara ise ünlü isim henüz bir cevap vermedi. Neredeyse 2 milyon takipçiye ulaşan ismin site çalışmasına devam edip etmeyeceği de merak konusu.

Sinem Kobal ve Arda Turan Göndermeli Instagram Paylaşımları
4.5 (89.06%) 64 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +