Snoop Dogg Galatasaray Kulübünü Sevdi

Snoop Dogg Galatasaray Kulübünü Sevdi

Snoop Dogg Galatasaray paylaşımları ile gündeme damga vurdu. Son yıllarda Türk takımlarına alnına yıldız oyuncular ve Şampiyonlar liginde belli bir seviye kadar gelen başarılar Türk takımlarının daha iyi tanınmasını sağladı. Bu iki etkenden özellikle tanınmış yıldız futbolcuların Türkiye’ye gelmesi noktası büyük bir etki yaratıyor diyebiliriz.

Öyle ki bu futbolcuların hayranı olan birçok ünlü isim Türk takımlarını böylelikle tanır hale gelebiliyor. İşte bu isimlerden biri de rap efsanelerini arasında yer alan Snoop Dogg. Birçok ünlü rapçinin ustası olarak gösterilen Snoop Dogg Galatasaray ile ilgili daha önce bir Instagram paylaşımı yapmıştı. Söz konusu paylaşımda Sneijder ile Drogba’nın resimlerine fotomontaj yapan ünlü isim kendi kafasını Drogba’nın ki ile değiştirmiş ve Galatasaray forması giymişti.

Bu paylaşım büyük ses getirmiş ve Galatasaray taraftarı da ünlü rapçiye birçok mesaj yollamıştı. Gördüğü ilgiden mi yoksa gerçekten Galatasaray’ı sevdiğinden midir bilinmez ama Snoop Dogg bir kez daha aynı türden ir paylaşım yaptı. Yine fotomontaj yöntemini kullanan ünlü isim bu kez de sarı kırmızı forma ile çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. En az ilk paylaşımı kadar ilgi gören ünlü rapçi bu paylaşımı ile bir kez daha sarı kırmızılı taraftarların gönlünü kazanmayı başardı. Snoop Dogg’un neden bu tarz paylaşımlar yaptığı da anlaşılmazken ünlü ismin bu konuda hiçbir açıklama yapmaması da kafaları karıştırmaya yetti.

İlgini çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/takipci

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Snoop Dogg Galatasaray Kulübünü Sevdi
4.4 (87.72%) 114 vote[s]

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram 10 Years Challenge Nedir Ne İşe Yaramaktadır Ne Anlama Gelir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir