Ünlülerin Instagram Şehit Paylaşımları

Ünlülerin Instagram Şehit Paylaşımları

Bir süredir yaşanan terör olayları siyasetin gündemini oluşturmaya başladı. Ünlülerin Instagram şehit paylaşımları bir konuda topladık. Hain teröristlerin giderek artan saldırıları ve pusuları ise şehit sayımızın yükselmesine neden olmaya başladı. Acı haber ise dün Siirt’ten geldi. PKK’lı teröristlerin daha önce yola döşedikleri patlayıcılar askeri aracın geçişi sırasında patlatıldı. Hain pusu sonrasında ne yazık ki 8 askerimiz şehit oldu. Şehit haberinin gelmesinin ardından ise sosyal medyada gündem şehitler oldu. Özellikle Instagram’da şehitler için etiketler oluşturuldu. Birçok ünlü isimde mesajlarıyla oluşturulan bu etiketlere destek verdi. Bununla beraber ünlü isimlerin paylaşımları da birçok kişinin duygularına tercüman oldu.
Aralarında Seda Sayan, Hülya Avşar, Şahan Gökbakar, Gülben Ergen, Demet Akalın ve daha birçok ünlü ismin bulunduğu ünlüler

Instagram’dan tek tek paylaşımlar yaptı. Yapılan bazı paylaşımlar;

Seda Sayan
Çok Üzgünüm. 8 aslanımızı yitirdik. Yüce Allah bu mübarek günde bunları yapanları cezalandırsın. Şehitlerimizin ailelerine sabır. Başımız sağ olsun. Çok üzgünüm.

Şahan Gökbakar
8 ilk defa bu kadar kötü duyuluyor. Çok üzgünüm.

Hande Katipoğlu
Yine şehit! Yeter artık bir dur diyen yok mu?

Özge Uzun
Ne kadar zor büyüyor insan evladı. Nasıl emekle, nasıl sevgiyle. 8 eve daha ateş düştü. Allah’ım sabırlar versin. Bitsin artık bu acı. Yazıktır, günahtır bu memleketin evlatlarına. Daha geçen sene bu zamanlar referandum turlarında o dağlarda güle oynaya seyahat ediyorduk.

Çiçek Dilligil
Bir yumru boğazıma geldi oturdu. 8 şehit dedirtmiyor. 3’e karşı 5, 5’e karşı 10… Sonra? Daha? Ben anlamıyorum! Bana ÇÖZÜM gerek! Bu ülke vatandaşı olarak, erkek çocuk annesi olarak, sönen ocakların acısını hisseden birisi olarak! ÇÖZÜM!

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/sayfa-begeni

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ünlülerin Instagram Şehit Paylaşımları
4.6 (91.02%) 147 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir