En İyi Steam Ücretsiz Oyunlar!

En İyi Steam Ücretsiz Oyunlar!

Son zamanlarda bilgisayar oyunlarına gösterilen rağbetle birlikte adını en sık duyduğumuz platformlardan biri olmaya başladı Steam. Biz adını henüz yeni duymuş olsak da yaklaşık olarak 15 yıldır kullanılan bir platform. Kullanıcılara internet ortamı üzerinden pek çok oyunu sunan Steam, herhangi bir CD ya da DVD göndermeksizin online olarak kullanıcıların bilgisayar oyunlarına ulaşmasını sağlıyor. Son dönemlerin pek çok popüler bilgisayar oyunu Steam üzerinden kullanıcılara sunuluyor.

Kullanıcılar kolaylıkla Steam üzerinden kendilerine bir hesap oluşturarak diledikleri oyunu kolaylıkla satın alabiliyorlar. Steam üzerinden ücretli oyunlar kullanıcılara sunulduğu gibi ücretsiz pek çok oyunda bulunuyor. Bu yazımızda sizler için Steam üzerinden ulaşabileceğiniz ücretsiz oyunları derledik. İşte steam en iyi ücretsiz oyunlar hangileridir, sizlerle…

Steam Oyun İçerikleri

Steam yaklaşık 15 yıldır kullanıcıların bilgisayar oyunlarına kolaylıkla ulaşabilmesini ve bilgisayar ortamına bu oyunları yükleyebilmelerini sağlıyor. Pek çok online bilgisayar oyunu video üzerinden bilgisayar kullanıcılarına sunuluyor. Kullanıcılar steam sayesinde herhangi bir CD ya da DVD’ye ihtiyaç duymadan diledikleri oyunu kolaylıkla bilgisayarlarına yükleyebiliyorlar. Steam kullanıcılarına ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı oyun kategorisi sağlıyor.

Kullanıcılar yeni çıkan oyunları veya piyasada mevcut olan oyunları Steam sayesinde kolaylıkla satın alabiliyor veya ücretsiz oyunlara kolaylıkla erişim sağlayabiliyorlar. Birçok popüler bilgisayar oyununun dağıtıcılığını Steam üstleniyor. Kullanıcıların oyunlara hızlı, kolay ve CD ya da DVD gibi yer kaplayan şeylere ihtiyaç duymadan ulaşmalarını sağlıyor.

steam ücretsiz oyunlar

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileridir?

Steam oyun platformları arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Kullanıcılarına sunduğu geniş oyun içerikleriyle ön plana çıkıyor. Yeni çıkan oyunlar, yıllardır popülerliğinden bir şey kaybetmemiş ve kullanıcıların hala severek oynadıkları bilgisayar oyunlarıyla milyonlarca kullanıcıya sahip. Steam oyun platformu üzerinden ücretli oyunlara ulaşabileceğiniz gibi eğlenerek oynayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz oyunda bulunuyor. Bunlardan en iyilerini sizler için derledik. İşte steam en iyi ücretsiz oyunlar ve oyunların içerikleri:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

  • Closers: Anime oyun kategorisinde en fazla tercih edilen oyunlardan bir tanesi. Ücretsiz olması nedeniyle de sıklıkla tercih ediliyor.
  • War Thunder: 2. Dünya Savaşı konulu olan bu oyunda kullanıcılar uçak ve tankları hedef alarak oyunu kazanmayı amaçlıyor.
  • Crossout: Araba yarışı oyunlarını seviyorsanız, hele ki aksiyon dolu yarış oyunlarını, bu oyun tam da size göre!
  • Star Trek Online: Trek hayranıysanız bu oyunu oldukça seveceksiniz demektir. Bilimkurgu içerikli oyunlar arasında en sevilenlerinden biri olarak başı çekiyor.
  • Skyforge: Aksiyon ve bilimkurgu içerikli bir oyun olan Skyforge oyuncuların lider olmak için uğraştıkları oyunlardan bir tanesi.
  • Warframe: Yine bilimkurgu ve aksiyon oyunlarından. Yeni olmasına karşın bilgisayar oyunu tutkunlarını tatmin eden oyunlardan bir tanesi.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Steam Nedir?

Kullanıcılara bilgisayar oyunlarını sunan ve oyun dağıtıcı görevi gören bir platformdur.

Steam Ücretli mi?

Steam bünyesinde binlerce oyunu barındırıyor. Bunlar içinde bazıları ücretsizken bazıları ücretli olarak kullanıcılara sunuluyor.

Steam’e Üye Olmak Ücretli mi?

Bazı oyunları satın alırken ücret ödemeniz gerekse de Steam hesabı oluşturmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Spotify Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir