Survıvor Instagram Paylaşımı ile Gönüllüler Kadrosunu Yayınladı

Survıvor Instagram Paylaşımı ile Gönüllüler Kadrosunu Yayınladı

Bu seneye damga vuracak yarışmalardan biri olarak gösterilen Survıvor Instagram hesabından merak edilen gönüllüler kadrosunu paylaştı. 7 Şubat akşamı başlayacak olan yarışma için hazırlıklarda son hızıyla devam ediyor. Yarışma hakkında en çok merak edilen konu ise Survıvor’da yer alacak olan yarışmacılar olmuştu. Bu bağlamda her ne kadar isimlerin tek tek sızdırıldığı bilinse de tam kadrolar bir türlü açıklanmamıştı. Beklenen hamle ise Acun Ilıcalı’dan geldi. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde ünlüler takımını Instagram hesabından yayınladığı tanıtım videosuyla tanıtmıştı.

Televizyon ekranlarında da tanıtımı dönmeye başlayan ünlüler kadrosu sosyal medyada da gündem olmuş ve bir hayli gündem olmuştu. Bununla beraber Acun Ilıcalı merak edilen bir diğer noktayı da açıkladı. Yine Instagram sayfası üzerinden video yayınlayan ünlü isim bu kez gönüllüler takımına ait yarışmacıları paylaştı. Aralarında daha önce yarışmalardan da tanıdığımız birçok ismin yer aldığı gönüllüler takımı da en az ünlüler takımı kadar çok konuşulmaya başladı. Yakın zamanda yayın hayatına başlayacak olan program şimdiden sosyal medyayı sallamaya da başladı. Yarışmacıların nasıl bir performans ortaya koyacağı merak konusu olurken bu sene yarışmanın kurallarının da neler olacağı merakla beklenmeye başladı. Zira geçtiğimiz sene yapılan yarışma yayınlandığı süre boyunca reyting listelerinde ilk sırayı almayı başarmıştı. Aynı ilgiyi Survıvor 2016’nın da görmesi bekleniyor.

Survıvor Yeni Sezonunda Sürpriz İsim Dikkat Çekti

Uzun süredir sezon sezon devam eden yarışmalar arasında en başarılı olarak gösterilen Survıvor yarışması yeni sezonunda büyük bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Bu sene ki yarışmayı en farklı yarışma olarak nitelendiren bu yenilik ise yarışmaya damgasını vuran yarışmacıların All star olarak yeniden yarışmada yer alacağı oldu. 10 sene boyunca en ses getirmiş ve en iyi mücadele eden yarışmacılar ile yapılacak olan yeni sezon büyük bir merakla bekleniyor. 22 Şubat tarihinde yayın hayatına başlayacak olan yarışma için şimdiden haberler gelmeye de başladı.
Yarışma hakkında son haberler ise yarışmacıların yaptığı son Instagram paylaşımları ile verildi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Trafik Oranlarında Büyük Artış

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Survıvor yarışmasının adasına doğru harekete başlayan yarışmacılar bu yolculuk anlarını Instagram üzerinden paylaştıkları fotoğraflarla gösterdi. Şimdilik yarışmacılar arasında büyük bir uyum olduğu gözlenirken her hangi bir sorun yaşanmadığı da böylece ifade edilmiş oldu. Paylaşımlarda dikkat çeken en önemli nokta ise harekete başlayan ünlüler arasında Nihat Doğan’ın olmaması oldu. Yaşanan olaylar sonrası attığı Twitt yüzünden yarışmadan çekilmek zorunda kalan ismin yarışmaya gidemeyeceği böylelikle kanıtlanmış oldu. Acun Ilıcalı ise paylaşımlar ile ilgili bir yorum yapmadı. Nihat Doğan konusunda da sessiz kalan ismin her hangi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu olmaya başlamış durumda. Şimdilik bu konuda net karar verilmiş gibi duruyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-aylik-begeni-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Survıvor Instagram Paylaşımı ile Gönüllüler Kadrosunu Yayınladı
4.4 (88.05%) 77 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir