Taylor Swift Instagram Paylaşımıyla Beğeni Topladı

| Aralık 22, 2015 | Sosyal Medya| One Comment */?>
Instagram ünlüler

Instagram tarihinin en çok takipçisine sahip olan kullanıcı dünyanın son dönemde fenomen şarkıcılarından biri olan Taylor Swift ınstagram paylaşımı ile büyük beğeni topladı. Son açıklanan listelere bakıldığı zaman ünlü isim 50 milyonu aşkın takipçi sayısıyla Instagram’ın zirvesinde de yer alıyor. Bununla beraber ünlü ismin Instagram hesabına da büyük önem verdiğini de söylemek lazım. Zira burada yaptığı paylaşımlara gelen yorumları ve istekleri ünlü ismin önemsediğini söylemek lazım. Yaşanan son olayda bu durumu kanıtlar nitelikte.

Söz konusu olayda Taylor Swift’e bir kullanıcı mesaj gönderdi. Arkadaşı için mesaj gönderen kullanıcı kanser hastası olan ve tam bir Taylor Swift fanı olan arkadaşı için Taylor Swift’den yardım istedi. Arkadaşının ünlü isimle tanışmasını isteyen kullanıcıya geri dönüş yapan ünlü isim ise beklendiği gibi genç hayranını ziyaret etti. Genç kızın evine ziyarete giden ünlü isim gününü de kanser hastası olan kızla beraber geçirdi. Tüm bu anları ise Taylor Swift kendi Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Yaptığı paylaşımlar ve olayın duyulmasının ardından ise ünlü isme binlerce beğeni mesajı gönderildi. Özellikle fanlarından büyük beğeni alan Taylor Swift sosyal medyadan da övgü toplamayı başardı. Kanser hastası genç kız ise kendisi ziyaret eden dünyaca ünlü isim hakkında “Şu anda gerçekten nutkum tutuldu. Yeni en iyi arkadaşım evinden Tennessee’ye giderken bana sürpriz yaptı ve bugüne kadar aldığım en iyi hediyeyi/sarılmayı verdi. Teşekkür ederim! Seni seviyorum! Mutlu tatiller!” ifadelerini kullandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/takipci

Taylor Swift Hayranlarını Bir Kez Daha Heyecanlandırdı

Instagram’ın 2015 yılı verilerine göre en büyük sürprizi dünyaca ünlü isim  Taylor Swift yaptı. Daha önce kendisinde bulunan en çok takipçi sayısına ulaşma rekorunu bir kez daha kıran  Taylor Swift takipçi sayısını 2015’in son günlerinde 60 milyona çıkarmıştı. 60 milyon rakamını gören ilk isim olarak da gündeme gelen ünlü isim bu haberi de yine Instagram paylaşımıyla duyurup teşekkür etmişti. Hemen her şey için Instagram’ı ilk tercih olarak kullanan dünyaca ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde hayranlarına bir müjde daha verdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Edda Sönmez Instagram Hesabından Şiddet Görüntülerini Paylaştı

“1989” adını verdiği albümüne büyük önem veren  Taylor Swift bir kez daha albümünün bir şarkısına klip çekeceğini duyurdu. Yeni klibiyle beraber tek albümde 6’ıncı klip çalışmasını yapan ünlü isim bu kez de yeni kliplerinden bir görüntüyü paylaşarak yakında geleceğini duyurdu. Bir kez daha hayranlarından büyük bir beğeni toplayan ünlü isim sadece bu paylaşımlar 1,5 milyon rakamına yaklaşık beğeni aldı. Özellikle son dönemde Instagram fenomeni olan ünlü isim yeni albüm çıkarıp çıkarmayacağı ise merak konusu oldu. Zira ünlü isim bu konuda bir türlü beklenen haber vermedi. Bu nedenle yeni albüm haberi de merakla beklenmeye başladı. Hayranlarından bu yönde binlerce mesaj alan  Taylor Swift’in müjdeyi ne zaman vereceği ise merak konusu oldu.

Taylor Swift Instagram Paylaşımıyla Beğeni Topladı
4.4 (88.78%) 296 votes

One Comment

  • Aylin çiftçi dedi ki:

    Hesabımı dondurdum 1 ay oldu. Tekrar açmak istiyorum şifremi unuttum. Kayıtlı olan e postami ve telefon numaramı giriyorum kullanıcı yok diyor. Ama eminim e potada doğru numaram da ama şifremi hatırlayamıyorum 1 aydır dondurdugum için unuttum .yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +