Tinder Nasıl Arkadaş Eklenir?

Tinder Nasıl Arkadaş Eklenir?

Tinder eşleşme sorunu en çok sık yaşanılan bir sorundur. Tinder uygulaması en çok kullanılan arkadaşlık uygulamalarından biridir. Dünya genelinde yaygın olan bu uygulamanın ülkemizde de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi mevcuttur. Tinder kullanıcılarına arkadaş bulma, sohbet etme ve arkadaş edinme seçenekleri sunar. Her sohbet uygulamasında olduğu gibi Tinder uygulamasının da kendine özgü bir konsept yapısı var. Tinder bu konsepti ile erkekleri ve kadınları bir araya getiriyor. Bu yazı dizimizde sizlere Tinder arkadaşlık edinme taktiklerini anlatacağız. (Tinder Destek)

Tinder arkadaşlık sisteminde eşleşme sistemi bulunur. Eşleşme ile karşınıza gelen adaylarla iletişim kurabilirsiniz. Bunun dışında arkadaş arama ve ekleme seçenekleri bulunmaz. Tinder uygulamasını tüm Android ve İOS sistemini kullanan akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan kullanabilirsiniz. Sistem üyelik uygulaması ile çalışmaktadır. Kişiler kendilerini tanıtmaya yönelik fotoğraf, konum bilgisi ekleyebilir. Tüm bilgilerinizi doldurduktan sonra Tinder uygulamasını kullanabilirsiniz.

Tinder eşleşme sistemi ile kişiler oluşturdukları profillere göre kendilerine uygun olan kullanıcılarla eşleştirilir. 20 yaşındaki birisi konum olarak en fazla 30 km uzaklıktaki 20-25 yaş aralığındaki kişilerle eşleşir. Gerekli ayar ve düzenlemeleri yaptıktan sonra civarınızda bulunan kişiler karşınıza çıkmaya başlar. Telefondan Tinder uygulamasına bağlandıysanız parmağınızı sağa sola kaydırarak beğenme ve beğenmeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Parmağınızı yukarı doğru hareket ettirdiğinizde ise süper beğeni yapmış olursunuz. Karşı tarafın fotoğrafını beğenirseniz ve karşı tarafta sizin resminizi beğenirseniz hemen eşleşme gerçekleşir. Eşleşme sonucunda bu kişi ile mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Tinder Eşleşme Taktikleri

Tinder uygulamasının dışında kullanıcılarla takipleşmek istiyorsanız Tinder İnstagram hesabı bağlamla özelliği sunar. Tinder profilinizde hesabınız kişilerin hesabında yayınlanır. Tinder arkadaşlık edinmede bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Tinder eşleşme taktikleri şunlardır:

  1. Sahte hesaplar oluşturmayın. Yakışıklı birisinin resmini ekleyip kullanıcıları kandırmayın.
  2. Sizi en iyi yansıtan resminizi ekleyin. Bilgilerinizi doğru biçimde girin.
  3. Sizi özetleyen cümleler kullanın. Saçma bilgiler yazmayın. Adınızı ve yaşınızı net olarak yazın.
  4. Üyelere çılgınlar gibi mesaj atmayın. İşi biraz ağırdan alın. Çaresiz gibi görünmeyin. Zamanı iyi kullanın. Beklemesini ve sabırlı olmasını bilin. Üyelerle tanışmak için aceleci davranmayın.
  5. Üyelere özel bilgilerinizi vermeyin. Telefon numarası ve açık adres bilginizi paylaşmayın. Üyelerle hiçbir şekilde parasal konulara girmeyin. Hiçbir üyeye para göndermeyin ve para talep etmeyin.
  6. Karşı tarafla yazışırken nezaket kurallarını aşmayın. Kibar ve nazik olun. Kendinizi başkası gibi göstermeyin. Kendiniz olun ve dürüst olun.
  7. Tinder uygulamasında ilk cümle çok önemli. Klasik ne haber nasılsın gibi cümleler yerine orijinal dikkat çekici çıkışlar yapmalısınız.
  8. Karşı tarafı etkilemek için yapmacık davranmayın. İçinizden geldiği gibi davranın. Doğal olun. Karşı tarafı sıkacak sohbetlerden uzak durun. Kızlar genelde askerlik, maç ve siyaset gibi konuları konuşmak istemezler. Hoş bir şiir, fıkra ya da ibretlik bir hikaye ile karşı tarafın dikkatini çekebilirsiniz.

Facebook sayfa beğenininizi arttırmak için Facebook Sayfa Beğenisi ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Tinder İlk Mesaj Nasıl Olmalı

Tinder Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir