Tuba Büyüküstün Bir Kez Daha Sosyal Medyanın İlgi Odağı Oldu

Instagram ünlüler

En son “Kara Para Aşk” dizisiyle ekranlarda boy gösteren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz sezon dizi içerisinde gösterdiği performans ile daha fazla popülerlik kazanmayı da başarmıştı. Ünlü oyuncu dizi sayesinde sosyal medya üzerinden de hatırı sayılır bir takipçi kitlesi kazanmaya başladı. Yakaladığı bu yükseliş sonrasında ise ünlü oyuncu dizisinin sezon sonun biteceğini açıklamış ve hayranlarını epey bir üzmüştü. Dizinin final yapması epey bir eleştirilirken ünlü oyuncunun finalden sonra yeni bir projede yer almaması da takipçilerinin üzmüştü.

Ünlü oyuncunun yeni bir projede yer almaması ve buna karşın olarak imaj değişikliği yapmaması da sosyal medyayı salladı. Zira ünlü oyuncu saçlarını kısacık kestirerek yeni bir projesinin de olmadığını da kanıtlamıştı. Kendisini böyle güzel hissettiğini söyleyen ve Instagram paylaşımlarında buna yer veren ünlü isim sosyal medyanın da konusu olmayı başardı. Son yaptığı paylaşımda bu durumu kanıtlar nitelikte. Yeni bir projesinin olmadığı söyleyen Tuba Büyüküstün bu süre içerisinde kızlarıyla da daha fazla zaman geçirmeye başladı. Son paylaşımında kızlarıyla bir örnek giyinen ünlü oyuncu okula gittikleri anın fotoğrafını çekip paylaştı. Ünlü oyuncunun kısa saçları bu paylaşımlarında da konu olurken, ne zaman ekranlara döneceği de merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/yorum-satin-al

Geçtiğimiz sezon en beğenilen dizilerden birisi Tuba Büyüküstün Instagram hesabından yeni imajını paylaştı. Tuba Büyüküstün’ün de başrollerinde yer aldığı “Kara Para Aşk” dizisi olmuştu. Bu kadar çok sevilen dizi ise beklenmedik bir şekilde final yapma kararı almıştı. Dizi final yapar yapmaz ise Tuba Büyüküstün çocukları ve eşiyle beraber tatile çıkmıştı. Ünlü oyuncu tatil sırasında radikal bir karar almıştı. Aldığı karara göre saçının bir bölümünü kazıtan ünlü isim Instagram üzerinden paylaşımlar yapmış ve yeni imajını tanıtmıştı. Fakat hayranları bu kararı ardından ünlü oyuncuyu eleştiri yağmuruna tutmuştu. Buna rağmen her hangi bir açıklama yapmayan ünlü oyuncu bir süre daha bu imajını koruyacağını belirtmişti.
Yeni saçına hemen her gün yeni bir yorum gelen ünlü isim paylaşımlar yapmaktan da kaçınmıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  İbrahim Çelikkol Diziden Ayrılması Sosyal Medyanın Konusu Oldu

Tam ünlü oyuncunun yeni saçına alışıldı derken Tuba Büyüküstün’ün son yaptığı paylaşım hayranlarını bir kez daha şok etti. Ünlü isim bu kez saçlarını tamamen kestirdi. Neredeyse 3 numaraya kadar kestirdiği saçlarıyla görüntülenen ünlü isim sosyal medyayı salladı. Instagram üzerinden birçok mesaj alan ünlü oyuncu konu hakkında kısa bir açıklama yaptı. Açıklamasında “Bir proje için değil, tamamen kendi isteğimle saçlarıma bir değişiklik yaptım” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece bir süre daha kısa saçla görüntüleneceğini duyurmuş oldu. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşımdan sonra hayranlarının da büyük bir hayal kırıklığı uğradı.

Tuba Büyüküstün Bir Kez Daha Sosyal Medyanın İlgi Odağı Oldu
4.5 (89.48%) 367 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +