Twitter Kısa Mesaj Bildirimleri Nedir?

Twitter Kısa Mesaj Bildirimleri Nedir?

Twitter kullanıcılarını her zaman bilgilendiren ve hesabındaki hareketlerden haberdar eden bir uygulamadır. Twitter kısa mesaj bildirimleri ise uygulamadan gelecek bildirimleri SMS yolu ile almamızı sağlayan bir oluşumdur. Son zamanlarda telefonlardan da giriş işlemi gerçekleştirilen Twitter uygulamasında gelen bildirimler kullanıcıları oldukça sıkmaya başlamıştır. Son zamanlarda kullanıcılardan gelen sık sorulardan birisi de Twitter’dan gelen sms’ler canımı çok sıkmaya başladı bu bildirimleri nasıl iptal edebilirim olmaktadır. Gelen SMS bildirimlerinin önüne geçilebilmesi adına ilgili adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Twitter Kısa Mesaj Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Twitter kısa mesaj bildirimi ayarları için öncelikle bir mobil cihazdan veya bilgisayardan hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra sağ üst alanda bulunan ”Profil” ikonuna tıklıyoruz. Gelecek olan seçenekler içerisinde ”Ayarlar ve gizlilik” menüsüne tıklıyoruz. Karşımıza gelecek olan sayfanın sol bölümünde yer almakta olan ”Mobil” sekmesine  tıklıyoruz. ”Mobil” sekmesine de tıkladıktan sonra bildirim kapatma ile alakalı ayarlara devam ediyoruz.

Kısa mesaj bildirimlerini kapatma adımlarımızın en son aşamasına geldiğimiz ”Mobil” bölümüne girdikten sonra karşımıza  çıkacak sayfada, Kısa mesaj bildirimleri başlığı altında  yer almakta olan kısa mesaj bildirimler, direkt mesajlar, takip önerileri, twitter duyuruları, tweet uyarıları, sadece takip ettiğin kişiler tarafından, bahsedenler ve yanıtlar olmak üzere pek çok seçenek bu alanda karşınıza çıkacaktır. Buradan tercihlerinizi düzenleyip bildirimler ayarlarınızı ayarlayıp isterseniz de kapatabilirsiniz.   Aynı zamanda ayarlardan Mobil kısmına gelip karşınza çıkacak sayfanın en altında bulunan Telefon Numarasını Silin sekmesini de seçebilirsiniz.

Twitter Kısa Mesaj Bildirimleri Operatörler Üzerinden Nasıl Kapatılır?

Twitter’dan gelen SMS’leri kapatmak için her operatörlerde farklı yöntemler izleniyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Pelin Akil Instagram Hesabından Yaptığı İlginç Paylaşım

AVEA için in KAPALI veya DUR yazıp 2444’e göndererek bildirimleri kapatabilirsiniz.

Kapatma işlemini TURKCELL için de DUR yazıp 2555’e göndererek yapabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Twitter kısa mesaj bildirimleri nedir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter takipçi satın alma ve Twitter beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Kısa Mesaj Bildirimler Hakkındaki Videoyu Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir