Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Instagram’da doğal yöntemlerle takipçi arttırmak mümkün ancak bu süreç çok uzun ve sıkıntılı. Bu yüzden bu yazımda ücretsiz instagram takipçi arttırma sistemlerinden  bahsedeceğim. Bu doğal yöntemi beklemek yerine, hızlı bir şekilde takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcıların sayısı her geçen gün artış sağlıyor. İlk yazıda bahsettiğimiz gibi bu yöntem ile hızlı bir şekilde takipçi ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Fakat bunların kalıcı olması konusunda hiç bir garanti verilmiyor. Karşılıklı takip sistemiyle çalışan bu sitelerde instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra takipçileriniz hesabınıza yüklenmeye başlıyor. Aynı şekilde sizde sistemdeki kullanıcıları rastgele takip etmeye başlıyorsunuz.

Ücretsiz olarakta hizmet veren bu sitelerin yanında belli bir ücret karşılığında satış yapan sitelerde mevcut. Ücretsiz sitelerin dezavantajları bazı zamanlarda sizlerin bilgisi dışında hesabınız üzerinden reklam paylaşımları yapıyor olmasıdır. Bu yöntemleri yine kabul ederek kullanıcı yada beğeni sayınız arttırmak istiyorsanız aşağıdaki sitelere göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Beğeni Sayınızı Arttırabileceğiniz Uygulamalar

  1.  Addmefast
  2. Followgram
  3. Graminator
  4. Robofollower
  5.  Insta-Train
  6. Insta-Like

Eğer bu ücretsiz yöntemlerde isteklerinizi karşılamadıysa ücretli olarak anında gerçek instagram takipçisi alabileceğiniz site olan www.instatakipci.com ‘u öneririm. Rakamları 500 takipçi 7.5 tl gibi düşük fiyatlardan başlıyor. Sipariş geçtiğiniz an işleminiz otomatik olarak başlıyor ve takipçileriniz en geç 3 saatte hesabınıza gönderiliyor.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Yolları
4.5 (90.38%) 133 vote[s]

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram’a 10.0.0 Güncellemesi İle Gelen Yeni Özellikler
  1. instagramtakipci

    Bunlar dışında yeni açılan instagram takipçi arttırma sitelerinide araştırıp sizlerle paylaşacağız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir