Ümit Erdim Instagram Hesabından Beklenmedik Paylaşım

| Şubat 11, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Ümit Erdim yaptığı komik paylaşım ile Engincan’a destek oldu. Kısa süre önce Sibel Can’ı oğlu Engincan giydiği elbise ile herkesi çok şaşırtmış ve çok büyük tepkiler görmüştü. Aslında giyim tarzı her zaman için aynı olan Engincan’ın son giydiği bu elbise artık sınırları zorlamış ve birçok kesim tarafından kadın elbisesi olarak değerlendirilmişti. Yaşanan bu giyim polemiğinden sonra ise tam ortalık biraz durulmaya başlıyor derken bu kez İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo benzer bir kıyafet giyerek ortaya çıkmış ve aynı tepkileri kendisi de almıştı. Bu süreçte ise bazı ünlü isimler destek vermiş ve tepki gösterilmesini anlamadıklarını dile getirmişti.

Bu konuda son paylaşım yapan isim ise ünlü oyuncu Ümit Erdim oldu. Bir süredir sıkı bir diyet yapan ve spor ile vücudunu geliştiren Ümit Erdim söz konusu olayın üzerinden biraz zaman geçmesine rağmen yine de konuya esprili bir şekilde yaklaşarak destek verdi. Engincan tarafından giyilen montun aynısını giyen Ümit Erdim dışarıda kar olmasına rağmen altına da şort giydi. “Hepimiz Engincan’ız” notunu da düşerek paylaşım yapan Ümit Erdim böylece konuya esprili bir yaklaşım yapmış oldu. Bu paylaşımın ardından gelen yorumlar ise Ümit Erdim’in asla böyle bir tarz tercih etmemesi üzerine oldu. Tüm bu açıklamalar ve paylaşımlar ile beraber daha uzun süre bu farklı giyim tarzı gündemde ki yerini alacak gibi. Yapılan paylaşımları görerek bu durumun çok uzun süre devam edeceğini gösteriyor.

Ümit Erdim Diyete Başladı

Oynadığı diziler ve filmlerde ki komik karakterleri ile tanıdığımız Ümit Erdim kısa süre önce sık bir diyet ve spor programına başlamış ve tüm fazla kilolarından kurtulmuştu. Hatta ünlü oyuncu kilolarından kurtulduğu gibi fitness çalışmalarına da başlamış ve kaslarını iyiden iyiye belirginleştirmişti. Bu süreçte ünlü ismin yaptığı Instagram paylaşımları da çok konuşulmuş hatta Ümit Erdim’e bu yönde birçok soru gönderilmişti. Artık fit bir vücuda sahip olan ünlü ismin son yaptığı paylaşım ise çok konuşulmaya başladı. Havaların bir soğuk bir sıcak gitmesine atıfta bulunmak isteyen isim altında kısa şort olmasına rağmen üstüne kaban giydiği bu paylaşımı ile takipçilerini şaşırttı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Medipol Başakşehir Instagram Hesabından Taraftara Müjdeyi Verdi

Daha öncede Sibel Can’ın oğlu Engin Can’ın böyle bir giyim tarzı ile objektiflere yansımasının ardından eleştirilmesini yanlış bulduğunu belirten ünlü oyuncu yine bu tarz giyinerek “Hepimiz Engin Canız” şeklinde bir paylaşım yapmış ve yine çok konuşulmuştu. Aynı şekilde yine paylaşım yapan Ümit Erdim bu kez söz konusu paylaşıma da “Ani hava değişiklikleri yüzünden ne yapacağımı bilemez haldeyim” ifadelerini ekledi. Paylaşımın ardından ise ünlü isme birçok mesaj gönderildi. Özellikle hayranları Ümit Erdim’i bu konuda biraz eleştirmeyi ihmal etmedi. Bu şekilde paylaşımlarına devam eder mi bilinmez ama ünlü ismin böyle devam ederse tepki göreceği de kesin.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/goruntuleme-satin-al

Ümit Erdim Instagram Hesabından Beklenmedik Paylaşım
4.4 (88.61%) 72 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +