Umut Bulut’a Sosyal Medyadan Büyük Destek

Instagram ünlüler

Ankara’da dün akşam saatlerinde yaşanan terör saldırısı birçok ailenin ocağına ateş düşürdü. Aralarında birçok üniversite öğrencisi olduğu belirtilen hayatını kaybedenler listesinde ayrıca ünlü isimlerin olması da dikkatlerden kaçmadı. CHP ilçe başkanı, vakıf başkanı derken son olarak patlamada ünlü futbolcu Umut Bulut’un da babasının hayatını kaybettiği öğrenildi. Ankara’da oynanan maç için oğlu Umut Bulut’u izlemeyen gelen Kemal Bulut maç sonrası eve dönerken saldırıya yakalandı ve hayatını kaybetti. Yaşanan bu vahim olay sonrasında ise futbol dünyası Umut Bulut’a destek mesajları yayınlamaya başladı.

Ünlü futbolcuya destek verenler arasında ise takım ayırt etmeksizin birçok ünlü futbolcuda yer aldı. Instagram hesapları üzerinden baş sağlığı mesajları yayınlayan bu isimler ve mesajları ise şöyle;

Alex De Souza;

“Başın sağ olsun Umut Bulut. Farklı ülkelerde de olsak, acılar paylaşılabilir. Hain saldırıda hayatını kaybeden baban ve diğer tüm masum insanların mekânı cennet olsun. Umarım artık son olur”

Price Boateng;

“Baban her zaman dualarımda olacak Umut”

Arda Turan;

“Şehit babanın aslan oğlu aslan kardeşim başın sağ olsun!!! Allah rahmet eylesin!!!”

Burak Yılmaz;

“Canım KARDEŞİM, ASLAN KARDEŞİM, BAŞIN SAĞOLSUN #AcınAcımızdırUmutBULUT”

Kazım Kazım;

“Hayatımda tanıdığım en saf en temiz en iyi kalpli insanlardan  Umut Bulut’un babasını kaybetmenin üzüntüsü içindeyim başın sağ olsun kardeşim”

Gökhan Töre;

“Güzel yürekli ağabeyim benim başın sağ olsun. Tüm  Türkiye’nin başı sağ olsun. Yeter artık.”

Umut Bulut’a Sosyal Medyadan Büyük Destek
4.4 (87.85%) 79 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Streamzoo Uygulaması

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +