Volkan Demirel Instagram Hesabından Yaptığı Olay Paylaşım

Volkan Demirel Instagram Hesabından Yaptığı Olay Paylaşım

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’nin en çok eleştirilen isimlerinden biri olan kaleci Volkan Demirel milli maçta bile sahayı terk etmesi ile taraftarlardan büyük tepki görmeye başlamıştı. Neredeyse her çıktığı maçta küfürlere maruz kalan başarılı kaleci sezon sonuna doğru bu durumlardan mı bilinmez ama üst üste hatalı goller yemesi ve aşırı kilo almasıyla gündeme gelmişti. Bu sezon takımdan gönderileceği düşünülen ünlü kaleci sezon hazırlıklarında ise hemen her kesi şaşırttı. Ciddi miktarda kilo veren ve tüm olumsuzluklara rağmen oldukça sıkı çalışan kaleci Volkan daha lig başlamadan yaptığı kurtarışlar ve formu ile gündeme gelmeye başladı.

En son antrenmanlarda yaptığı kurtarışlar teknik direktör tarafından Instagram üzerinden paylaşılınca ünlü kaleci adeta futbol basınının gündemine oturdu. Gerek sosyal medyada gerekse de futbol basınında geniş yer bulan Volkan Demirel dünya basınında da haber olmayı başardı. Başarılı kalecinin sezon ile beraber nasıl bir performans ortaya koyacağı da büyük merakla beklenirken şimdiden Fenerbahçeli taraftarlar da yıldız kaleciye destek mesajları göndermeye başladı. Formda vücudu ile yeni sezonu bekleyen Volkan ise tüm bu övgülere rağmen henüz bir açıklama yapmadı. Böylece devam ederse başarılı kalecinin kaleyi yeni transfere pek fazla bırakmayacağı da düşünülüyor. Kulüp başkanı Aziz Yıldırım da bu konuda yaptığı açıklamalara durumu ortaya koymuştu.

Volkan Demirelin Kızı İle Paylaşımı

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki derbide ortaya koyduğu performansla beğeni toplayan kaleci Volkan Demirel bugün duygu dolu bir Instagram paylaşımı yaptı. Paylaşımının konusu ise kızının doğum günü oldu. Yeni yaşına giren kızı için duygu dolu bir mesaj yayınlayan Volkan Demirel kızı kucağındayken çektiği bir fotoğrafla beraber bu duygu dolu mesajı yayınladı. Instagram üzerinden paylaşılan mesaj da “Küçük prensesim senin ile tanıştığım bugün o kadar heyecanlı, o kadar şaşkın ve korkuyordum ki! Ne yapıncağımı bilemediğim için, ama sen bana çok da bir şey bilmeme gerek olmadığını, her şeyi senin yardımın ve sevginle ne kadar kolay olacağını gösterdin.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Opare Durmadan Çalışmaya Devam Ediyor

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Hayatıma girdiğin o gün benim en mutlu günüm ve her geçen gün aramızdaki aşkın daha da büyüdüğünü fark ediyorum… Sen kelimelerle anlatılamayacak bir gerçeksin. İyi ki doğdun güzel kızım Seni Çok Seviyorum.” İfadelerini kullanan Volkan Demiral böylece duygu dolu bir doğum günü mesajına da imza atmış oldu.
Volkan Demirel’in takipçileri ise paylaşımı gördükten sonra hem başarılı futbolcuyu mesajı için tebrik etti. Kızı için birçok kullanıcı doğum günü mesajı yayınladı. Gelen tüm mesajlara da bulunan iyi dilekler için de Volkan Demirel teşekkür paylaşımı yapmayı da ihmal etmedi. Sıkıntılı bir maçın ardından kızı ile huzur bulduğunu gösteren Volkan Demirel’e takipçileri de bu yönde destek verdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Volkan Demirel Instagram Hesabından Yaptığı Olay Paylaşım
4.5 (90.03%) 381 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir