Watsons Nedir? Watsons İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Watsons Nedir? Watsons İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Watsons dünyaca ünlü bir kozmetik firmasıdır. Dünyanın birçok noktasında farklı markalarıyla kozmetik konusunda ürünleri satmaktadır. Güzellik ürünlerinin yanı sağlık malzemeleri de üreten ve perakende mağazalarında satan bir mağazalar zinciridir. Gelin bu blogda Watsons ve Watsons indirimi hakkında konuşalım.

Watsons özellikle Avrupa ve Asya pazarında önemli bir yere sahiptir 14 ülke pazarında 8 bine yakın mağazasıyla satış yapmaktadır. 1500 eczaneyle anlaşması bulunan marka sektörün en önemli oyuncuları arasında yer almaktadır. “İyi Görün, Harika Hisset” sloganına sahip olan firma her gün ürün yelpazesini genişletmekte ve müşterilerine en iyi kişisel bakım ve güzellik ürünlerini sunmaya çalışmaktadır.

Watsons Nedir?

Watsons, 1841 yılında Hong Kong’da faaliyete geçen bir sağlık ve güzellik firmasıdır. Firmanın dünya üzerinde 25 farklı ülkede aktif olarak faaliyetleri bulunmaktadır. Tüm dünyada 15 bini geçen mağaza sayısı bulunmaktadır. Kendi mağazalarının yanı sıra anlaşmalı eczaneler üzerinden de ürünlerini sunmaktadır. Sağlık ürünlerinin yanında güzellik, kişisel bakım ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Watsons ülkemizde de faaliyet göstermektedir. 350’ye yakın mağazası ile aktif olarak satışlarını yapmaktadır. Ülkemizde 59 farklı ilde mağazalar zinciri bulunmaktadır. Bu mağazalarda 3000’den fazla çalışanı ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Firma 2009 yılından itibaren Asya bölgesinin bir numaralı güzellik ve sağlık zinciri olarak sektörde ki gücünü ortaya koymaktadır.

watsons indirimi

Watsons Markaları Nelerdir?

Watsons mağazalarında çok sayıda farklı markanın ürününü bulmak mümkündür. Web sitesi üzerinde bulunan markalar ekranına tıklayarak mağazalarında satışta bulunan markaların tüm listesini görmek mümkündür. A-Z sıralaması ile tüm ürünleri bulabilir ve markaların üzerine tıklayarak sunulan ürünleri listelemek mümkündür. Bu ürünleri farklı başlıklar altında satışa sunmaktadır.

  • Kişisel Bakım
  • Saç Bakımı
  • Cilt Bakımı
  • Makyaj
  • Anne Bebek
  • Erkek Bakımı
  • K-Beauty
  • Parfüm ve Deodorant
  • Yaşam ve Spor
  • Elektronik Ürünler

Başlıkları altında binlerce ürünü bulmak, listelemek ve satın almak mümkündür. Dönemsel olarak yapılan özel kampanyalar sayesinde ürün ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlara müşterilerine sunmaları ile dikkat çekmektedir. Bölgenizde bulunan mağazaları listelemek içinse mağazalar bölümüne tıklayarak size en yakın olan mağazasını rahatça bulabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

Watsons İndiriminden Neler Alınır?

Watsons özellikle kadınların ilgi gösterdiği bir mağazalar zinciridir. Kişisel bakım, güzellik ve sağlık konusunda sattıkları ürünler için farklı dönemlerde kampanyalar ile sunmaktadır. Bu indirim dönemlerini takip etmek gerekmektedir. Günümüzde şirket bu indirimleri müşterilerine duyurmak için farklı yöntemler tercih etmektedir.

Web sitesini ziyaret ederek, mağazalarını gezerek bu indirimleri görmek mümkün olabilir. Ayrıca sms ve mail ağına da dahil olarak bu konular hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz. Ürünlerde yapılan indirimler %50-60-70 seviyelerini görebilmektedir. Ayrıca tek ürün yerine birkaç ürünü sepete ekleyerek normalde alabileceğiniz fiyatın yarısına almanız mümkün olabilir.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Watsons Ne Demektir?

Watsons merkezi Hong Kong’da olan 1841 yılında kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir.

Watsons Kaç Tane Mağazası Vardır?

Watsons markasının dünyada 15 bin, ülkemizde 59 farklı ilde 350’in üzerinde mağazası bulunmaktadır.

Watsons İndirimi Nasıl Faydalanır?

Watsons markası müşterilerine yılın farklı dönemlerinde %50-60 ve 70 seviyelerine çıkan özel indirim kampanyaları düzenlemektedir.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir