Whatsapp Grup Konuşmaları Mesajları Silme Nasıl Yapılır?

Whatsapp Grup Konuşmaları Mesajları Silme Nasıl Yapılır?

Whatsapp grup sohbetlerini silme işlemleri artık çok kolay. uygulaması günümüzde akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. Bugün insanlar sohbetlerini artık mesajlaşmak yerine Whatsapp üzerinden yapmaktadır. Whatsapp hayatımıza büyük yenilikler ve kolaylıklar sağladı. Bütün yazışmalar ve muhabbetler artık bu program üzerinden yapılmaya başlandı. Özel guruplar oluşturulup bilgi paylaşımları bu kanal üzerinden kısa sürede gerçekleşmeye başladı. Bugün akıllı telefonu olup da Whatsapp kullanmayan yoktur. Bu yazımızda sizlere Whatsapp sohbetlerini kısa yoldan nasıl temizleyebileceğinizi anlatacağız.

Whatsapp Sohbetleri Nasıl Silinir?

Whatsapp üzerinden sohbetleri silmek için sohbetler sekmesine dokunup silmek istediğiniz sohbeti sola kaydırmalısınız. Diğer seçeneğinden sohbeti sil bölümünü tıklamalısınız. Sohbetleri silebileceğiniz bir diğer alternatif yol ise sohbetler sekmesinde sol üst köşesinde yer alan düzenle seçeneğine tıklayın. Silmek istediğiniz sohbeti seçin. Sağ alt köşede yer alan sil seçeneğine dokunun. Sohbeti sil bölümünden sohbetleri kolayca silebilirsiniz.

Whatsapp Grup Sohbetlerini Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Whatsapp grup sohbetlerini silmek gerektiğinde şu aşamaları takip etmelisiniz. Grup sohbetini silmek için ilk etapta o gruptan ayrılmanız gerekir. Grupta aktif olarak yer aldığınız sohbetleri silemezsiniz. Sohbetler sekmesinden silmek istediğiniz sohbetin üzerinde sola kaydırma işlemi yapılır. Diğer bölümünden guruptan çık işaretlenir. Sohbet sekmesinden silmek istediğiniz sohbetin üzerinde sola kaydırıp gurubu sil diyerek sohbetleri silebilirsiniz.

Whatsapp’da Tüm Sohbetleri Bir Kerede Silmek İçin

Whatsapp uygulamasında tüm sohbetleri bir kerede silmek için size vereceğimiz kolay uygulama kanalını kullanmalısınız. Tüm sohbetleri tek seferde silmek için Whatsapp Ayarlar bölümüne girip buradan sohbetlere gelmelisiniz. Sohbetler bölümünden tüm sohbetleri sil diyerek tüm sohbetleri tek seferde silebilirsiniz. Telefon numaranızı girip tüm sohbetleri sil diyerek bireysek sohbetlerinizi silebilirsiniz.

Whatsapp Mesajlarını Herkesten Silmek

Whatsapp mesajlarını herkesten silmek için ilk etapta Whatsapp açıp silmek istediğiniz mesajın bulunduğu sohbet noktasına gidin. Mesaja basılı tutup menüden sil seçeneğini işaretleyin. İsteğe bağlı olarak aynı anda birden fazla mesajı da bu yöntemle silebilirsiniz. İsterseniz diğer dokunum menüden sil diyerek herkesten sil bölümünü seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İletilen mesajların herkesten başarı ile silinmesi için hem alıcının hem de sizin Android, iPhone veya Windows Phone için WhatsApp’ın en son sürümünü kullanıyor olmanız gerekir. Alıcılar mesajınızı silmeden önce mesaj silme işleminin başarılı olup olmadığını görebilirler. Mesaj herkesten silme işlemi başarılı olmadığı durumlarda size bildirim gelmez. Herkesten sil özelliği sadece mesajı gönderdikten sonra birkaç saat içinde kullanabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Instagram videolarınızı daha popüler hala getirmek için Instagram Video İzlenme hizmetini satın alabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir