Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Romantik Şiiri

| Mayıs 18, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Uzun zamandır birlikte olan iki ünlü ses sanatçısı Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman ilişkilerine mutlu mesut devam ediyor gibi. Zira ilişkilerinde ki durumu yaptıkları paylaşımlarda net bir şekilde görebiliyorsunuz. Yoğun iş temposundan bir birlerine pek zaman ayıramayan çift geçtiğimiz Pazar gününü de beraber geçirdi. Birlikte bir çay bahçesine giden ünlü çift burada çektirdikleri fotoğrafları ise Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.
Söz konusu fotoğrafları kendi Instagram hesabından da paylaşan Yavuz Bingöl ise paylaşımına eklediği yorum ile herkesin beğenisini kazandı.

Oldukça romantik ifadeler kullanan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman söz konusu paylaşıma “Sevdiklerimizden… Gözleri / Edip Cansever Sanki hiçbir şey uyaramaz İçimizdeki sessizliği Ne söz, ne kelime, ne hiçbir şey Gözleri getirin gözleri. Başka değil, anlaşıyoruz böylece Yaprağın daha bir yaprağa değdiği O kadar yakın, o kadar uysal Elleri getirin elleri Diyorum, bir şeye karşı koymaktır günümüzde aşk Birleşip salıverelim iki tek gölgeyi.” Sözlerini ekledi. İkili arasında ki sevgiyi bir kez daha ortaya koyan bu paylaşım sonunda Yavuz Bingöl’e ise evlilik ne zaman soruları yöneltildi. Henüz bu konuda açıklamalarda bulunmayan ünlü isim gelen yorumlara da teşekkür etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/takipci

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Romantik Şiiri
4.5 (89.89%) 93 vote[s]

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Ronaldo Ve Irina Hakkındaki İddialara Cevap Geldi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +