Zidane Instagram Hesabından UEFA Paylaşımı

| Mayıs 09, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Zidane lisan aldı

Futbolculuk döneminde yetenekleri ve attığı goller ile en başarılı futbolculardan biri olarak gösterilen Zidane Instagram hesabından yaptığı UEFA paylaşımı dikkat çekti. Zidane her ne kadar futbolu ile bilinse de bunun dışında farklı bir yönü ile de gündeme gelmişti. Söz konusu olay ise Zidane’nin rakibine kafa atmasıydı. Bu olaydan kısa süre sonra futbolu da noktalayan isim ise adının da getirdiği ün ile futboldan ayrılmamak için birçok atılım yaptı.

Futbolculuktan sonra teknik direktörlüğü seçen ünlü isim Real Madrid’in yardımcı antrenörlüğüne getirilmişti. Daha önce de İspanya ikinci liginden takımların başına geçmiş olan ünlü isim bir türlü ana antrenör olamamıştı. Hatta bir maça baş teknik ada olarak çıktığından dolayı ceza almış olan ve 3 ay görevinden uzaklaştırılan ismin ceza almasının ve bir türlü baş teknik adam olamamasının nedeni ise yeterli UEFA lisansına sahip olamamasıydı.
Bu yönde ceza da aldıktan sonra çalışmalara başlayan Zidane sonunda hedefine ulaştı. UEFA Pro Lisansını alan ve artık teknik adam olabilecek olan isim bu haberi ise kendi Instagram hesabından duyurdu.

Baş teknik adam olabilecek konuma gelen Zidane hakkında ise bu aşamadan sonra birçok iddia ortaya atılmaya başlandı. Birçok takımın ünlü ismin teknik direktör olarak istediği ve bununla beraber eski takımı Real Madrid’de de yer alabileceği iddiaları gündemi sarmaya başladı. Bununla beraber henüz yıldız isimden bu yönde bir açıklama gelmedi. Teknik direktörlük mesleğini seçip seçmeyeceği kesin olmayan yıldız ismin kısa süre sonra çalışma kararını da açıklaması bekleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Zidane Instagram Hesabından UEFA Paylaşımı
4.4 (88.68%) 106 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Adobe Photoshop Express İle Bambaşka Bir Instagram Deneyimi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +