Zuhal Topal Instagram Tartışması

| Nisan 14, 2016 | Sosyal Medya| 2 Comments*/?>
Instagram ünlüler

Son yıllarda en gözde programlar olarak akla evlilik programları alıyor. Zuhal Topal Instagram hesabından programı hakkındaki tartışmalara reyting sonuçları ile cevap verdi. Özellikle televizyonda kadın kuşağı olarak bilinen saat aralığında yayınlanan evlilik programları arasında son dönemde ciddi bir çekişmede bulunuyor. Aslında bu çekişme reyting anlamında yaşanan bir çekişme değil. Zira söz konusu çekişmeden kasıt evlilik programlarını sunan sunucuların aralarında yaşadıkları. Daha önce Seda Sayan ve Zuhal Topal arasında yaşanan olaylara son olarak Esra Erol’un da eklenmesiyle bu çekişmenin de giderek arttığını söyleyebiliriz. Zira son silahlı tehdit ve gelin adayının hamile kalması iddiaları da üçlünün arasını iyice germiş hatta Zuhal Topal Instagram hesabını da gizli konuma getirmişti.

Hakkında Seda Sayan ve Esra Erol’un yaptığı açıklamalara bir açıklamayla karşılık vermeyen Zuhal Topal’ın cevabı ise biraz farklı oldu. Instagram hesabını yaşanan olaylardan sonra tekrar görünür hakle getiren ünlü isim rakiplerine ise programının reyting oranlarıyla cevap verdi. Önce reyting listesini paylaşan ünlü sunucu daha sonra programının izlenme oranı hakkında ki yorumları paylaştı. Ünlü isim bu paylaşımında her hangi bir sözlü açıklama ise yapmadı. Söz konusu paylaşım sonrasında ünlü isme cevap gelir mi ya da bu yönde yeni paylaşımlar yapılır mı bilinmez ama üçlü arasında ki tartışmalar daha uzun süre devam edecek gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-gercek

Evlilik programları artık neredeyse televizyon ekranlarını ele geçirdi. Seda Sayan Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gündeme geldi. Birçok kanalda farklı isimler yayınlanan evlilik programlarının arasındaki rekabet de gösterilen ilgiyle doğru orantılı olarak artmaya başladı. Son zamanlarda yaşanan bu rekabetin boyutu ise değişti. Zira geçtiğimiz ay Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programına bir damat adayı katılmış ve canlı yayın sırasında şehit haberleri gelmesine karşın Zuhal Topal’ın adaylardan birini dans ettirmesini eleştirmişti. Tepkisini gösterdikten sonra apar topar dışarı alınan damat adayına sosyal medyada da büyük oranda destek verilmişti. Zuhal Topal ise gelen eleştirileri canlı yayında yaptığı sert açıklamayla cevaplamıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Acun Instagram Üzerinden Tüm Merak Edilenleri Cevapladı

Tam olay kapandı derken ortaya atılan bir iddia bir kez daha gündeme söz konusu olayın gündeme düşmesine neden oldu. Bu kez iddialara göre programda konuşan damat adayı itirafta bulundu. Seda Sayan’ın programından para aldığını ve bu nedenle böyle bir tepki gösterdiğini belirten damat adayının açıklamasından sonra ise Zuhal Topal sosyal medya hesabı üzerinden Seda Sayan’a tepki gösterdi. Gösterdiği tepkinin yanı sıra ayrıca Seda Sayan hakkında yasal işlemde başlatacağını söyleyen ünlü isme Seda Sayan ise mahkeme dilekçesiyle karşılık verdi. Ünlü isim için şikayette bulunan Seda Sayan dilekçenin resmini ise Instagram hesabından paylaştı. Zuhal Topal ise söz konusu şikayet dilekçesini kendi hesabından paylaşarak “Polislerin imzasının olmadığı resmi evrakın senin elinde ne işi var? Bu ifade senin yaptırdığının belgesidir ve kanunen de suçtur.” İfadelerini kullandı. Seda Sayan ise söz konusu cevaba yine Instagram hesabı üzerinden yaptığı sert açıklamayla karşılık verdi. İkili arasında ki gerilim bu şekilde giderek artarken konunun nasıl sonuçlanacağı da merak konusu oldu.

Zuhal Topal Instagram Tartışması
4.5 (89.04%) 115 vote[s]

2 Comments

  • Ozan Kararlı dedi ki:

    Seda Sayan ve Zuhal Topal sizin miladınız ne zaman dolucak ya yok mu yeni yetme evlendirme programı sunacak ünlü 🙁

  • Özüm Can dedi ki:

    Zuhal Topal nolur şu gündemi sal be kardeşim 🙂 hala konuşulan konulara bak yıl 2019 konu Zuhal Topal ne desek boş…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +