Burak Yılmaz Çin’de Tedavisine Devam Ediyor

Instagram futbolcular

Fatih Terim döneminde büyük umutlar beslenerek Galatasaray’a getirilen başarılı futbolcu takıma gelmesiyle beraber birçok şampiyonluk yaşamış ve uzunca bir sürede Galatasaray’da top koşturmuştu. Başarılı golcü bu sezon ise bir türlü beklenen performansı ortaya koyamamıştı. Takımın genel olarak kötü gidişatından etkilenen Burak Yılmaz taraftardan da tepki çekmeye başlayınca transfer edilmesi gündeme gelmiş ve çok kısa bir zaman diliminde de transfer edilmişti. Futbolu yükselen yeni merkezlerinden biri olarak gösterilen Çin’e transfer olan başarılı futbolcu yakın zamanda Türkiye’den de ayrılmıştı.

Fakat Burak Yılmaz beklendiği gibi sahalara hızlı bir dönüş yapmadı. Henüz Çin ligi başlamadan idman sırasında ayağına darbe alan başarılı isim uzun bir sakatlık sürecinin içerisine girdi. Tedavisine hızla devam edilen başarılı futbolcu bu süreci ise Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla gösterdi. Özellikle son paylaşımında akupunktur tedavisi gördüğünü dile getiren Burak Yılmaz’a ise Türk taraftarlar yorumlarıyla destek oldu. Çinlilerin henüz maça çıkmamasına rağmen şimdiden büyük ilgi gösterdiği milli futbolcunun tedavi sürecinin ne kadar devam edeceği de merak konusu oldu. İlk açıklamada bu sürenin 4 hafta olduğu belirtilmişti. Fakat bu noktadan sonra henüz yeni bir açıklama gelmedi.

Bir önceki yazımız olan Kim Kardashian Çıplak Paylaşımlarıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram gündem ve Kim Kardashian hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.