Caz Festivaline Instagram’lı Destek

| Kasım 10, 2014 | Genel
Instagram yarışmaları

Geçtiğimiz günlerde Akbank sponsorluğunda düzenlenen Caz festivali büyük ilgi gördü. Caz festivalinin sona ermesi ile birlikte festival hakkında yorumlarda gelmeye başladı. Akbank Caz festivali kapsamında bu sene birbirinden değerli sanatçılar sahne aldı. Açılışı ise Dee Dee Bridgewater’in kızı olan China Moses yaptı. Açılışını bile bu kadar ünlü bir ismin yaptığı festival %96 doluluk oranı ile son yılların festival rekorunu da kırmayı başardı. Aralarında; Aralarında; Jamie Cullum, Ibrahim Maalouf, Kenny Barron & Dave Holland, Claudio Filippini’s Italian Trio, Obara International, ZAPP4, Engin Recepoğulları Trio, Sarp Maden Solo, Christian McBride Trio ve China Moses gibi ünlü isimlerin bulunduğu festival de ilk defa kullanılan yeniliklerde yer aldı.

Bu yeniliklerden biri de sosyal medya desteği oldu. Sosyal medya platformlarından biri olan Instagram desteği ile çok daha büyük ses getiren festivalin, tişörtleri de sosyal medya yarışması ile seçildi. Yapılan Instagram yarışması ile birlikte 420 fotoğraf arasından festivalde kullanılacak tişörtlerin baskıları belirlendi. Oldukça büyük ilgi gören festivalin düzenli olarak yapılması bekleniyor.

Bir önceki yazımızı Şahan Gökbakar Maden Kazasına Instagram’dan Tepki gösterdi başlıklı içeriğimiz Instagram ünlü, Instagram ünlü paylaşımları ve Şahan Gökbakar detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.