Dan Bilzerian Yine Olay bir Paylaşım Yaptı

| Kasım 16, 2014 | Genel
Instagram ünlüler

Instagram fenomenleri arasında en çok takip edilen isimlerden biri olan Dan Bilzerian kısa süre önce yaptığı paylaşım ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Özellikle playboy kızları ile çektirdiği fotoğrafları oldukça fazla beğeni toplayan ünlü isim yine güzel kızları kullanmaktan kaçınmadı. Bu sefer ki paylaşımı ise oldukça beğeni toplayan vücudu hakkında idi. Vücudundan oldukça memnun olduğu görülen isim bu vücudu nasıl yaptığı üzerine gelen sorulara Instagram paylaşımı ile cevap verdi.

Her paylaşımında yer alan kızlar ile çalışırken ki fotoğrafını Instagram’a koya Dan Bilzerian’ın diğer vücut çalışanlardan büyük bir farkı vardı. Dan Bilzerian ağırlık olarak kızları kullanmaya başlamış. Yaptığı paylaşımlarda da oldukça ilginç bir şekilde ortaya çıkan bu gerçekle birlikte Dan Bilzerian büyük beğeni toplamayı başardı. Takipçileri arasında çok şanslı olarak nitelendirilen Dan Bilzerian bu paylaşımla binlerce beğeni toplamayı da başardı. Bununla birlikte yaptığı paylaşımlara “Karın kaslarımı böyle çalıştırıyorum” mesajı ekleyen isme ilgi büyük. Instagram fenomeninin bu adımdan sonra nasıl resim paylaşımları yapacağı ise merak konusu olmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın Instagram Üzerinden Bengü’ye Destek Verdi başlıklı makalemizde Bengü, Bengü Instagram ve Demet akalın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.