Demet Akalın’ın Kızı İle İlgili Paylaşımı Büyük İlgi Gördü

| Mart 11, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

En son kızının ilk yaş gününde kızı Hira için paylaşımlar yapan Demet Akalın hayranları ile kısa bir tartışma yaşamıştı. Tartışmanın nedeni ise Demet Akalın’ın bebeğini paylaşımlarda göstermemesi oldu. Bir takipçisi bu yönde Demet Akalın’a mesaj atınca ünlü isimde ateş püskürmüş ve kızının iyi huylu bir tümör ile uğraştığını ve bunun nazardan olduğunu düşündükleri için resimlerini paylaşmadığını dile getirmişti. Bu paylaşımlardan sonra ise takipçisi Demet Akalın’dan özür dilemişti.
Olayın üzerinden uzunca bir süre geçtikten sonra Demet Akalın sonunda kızı ile ilgili bir paylaşım yaptı. Yine kızının yüzünü göstermeyen Demet Akalın kızını kucağına alarak resim çekti. Bu şekilde paylaşım yapan Demet Akalın’a birçok destek mesajı geldi. Binlerce kişi tarafından beğenilen ve destek mesajları gönderilen Demet Akalın fotoğrafına birde “Her şeyim, ömrüm, canım kızım, bebeğim, gül kokulum, sevdiceğim, cicişim, aşkitom, bir tanem, babasının gülü” ifadelerini kullanarak güzel bir not ekledi. Kızına gelen acil şifa mesajlarını da gören ünlü isim takipçilerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Artık yavaş yavaş kızının fotoğraflarını paylaşmaya başlayan ünlü ismin ne zaman kızının yüzünü göstereceği ise merak konusu olmaya başladı. Bununla birlikte Demet Akalın’ın bu konuda hiçbir açıklama yapmaması hayranlarının merakının artmasına neden oldu.

Bir önceki yazımız olan Beren Saat İddialara İlginç Yanıt Verdi başlıklı makalemizde Beren Saat, Beren Saat İddiaları Cevapladı ve Beren Saat Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.