Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye Paylaşımları Devam Ediyor

| Ekim 19, 2014 | Genel
Instagram ünlü paylaşımları

Acun Ilıcalı tarafından ülkemize getirilen O Ses Türkiye formatı kısa süre içerisinde büyük beğeni toplamıştı. Her sene jüri değişikliklerine giden ünlü yapımcı ise programı gündemde tutmayı başarmıştı. Ebru Gündeş de geçtiğimiz sezonlarda büyük beğeni toplayan O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna oturmuştu. Bulduğu her fırsatta böyle bir programda olduğundan oldukça mutlu olduğunu dile getiren Gündeş, bu duygusunu hayranları ile sürekli olarak yaptığı Instagram paylaşımları ile paylaşıyor.

Ebru Gündeş hemen her programda yayın sırasında takipçilerine O Ses Türkiye ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Yaptığı paylaşımlarda çok eğlendiği gözlerden kaçmayan ünlü isme ilgi de oldukça fazla. Paylaşılan her fotoğraf dakikalar içerisinde binlerce kişi tarafından beğeniliyor. Geçen hafta yayınlanan bölüm için Instagram paylaşımlarına devam eden Gündeş, kendisini seçen bir yarışmacı içinde duygularını dile getirdi. “Çok mutluyum. Hoşgeldin. Beraberiz” şeklinde ifadelere yer veren Gündeş’in çok mutlu olduğu paylaşımlarından da belli oldu.

Bir önceki yazımızı Hadise Instagram Paylaşımı İle Büyüledi başlıklı içeriğimiz Hadise, Hadise Instagram ve Instagram paylaşımları detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.