En Etkili Instagram Reklamları

| Eylül 28, 2014 | Genel
Instagram firmaları

Bildiğiniz gibi artık Instagram hatırı sayılır biçimde kullanılmaya ve tüm dünya insanlarını bir araya getirmeye başladı. Durum böyle olunca birçok ünlü firmada reklamlarını Instagram üzerinden yaparak çok daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Bunun için ise birçok firma özel tasarımlar ve çok etkileyici reklam sloganlarını Intagram üzerinden paylaşıyor. Bunlar arasında ise bazı firmalar diğerlerine göre kazandıkları başarı ile oldukça çok dikkat çekiyor. Bu firmalardan daha detaylı bahsedelim.
1. Lexsus
Dünyaca ünlü bir araba markası olan Lexsus Instagram’da reklamları en çok dikkat çeken firmalar arasında yer alıyor. Zaten var olan reklam kampanyalarını geliştirmek isteyen firma bu aşamada çok daha fazla emek harcayarak yeni bir girişime başladı. Farklı modeller ile dünyayı dolaşan insanlar arabaları ile fotoğraflarını çekerek paylaşım yaptılar ve çok daha fazla bir reklam potansiyeline kavuşulmuş olundu.
2.Levi’s
Giyim ve aksesuar markalarından biri olan Levi’de Instagram’da etkili bir reklam performansı sergilemeyi başarıyor. Firma birçok farklı modelin bulunduğu tasarımları Instagram hesaplarından paylaşarak kullanıcıların dikkati çekmeye çalışıyor. Bu aşamada etkili görseller kullanan firma oldukça başarılı.
3.Ben&Jerry
Instagram’da en iştah kabartıcı reklam kampanyası sürdüren firma Ben&Jerry. En güzel ve en çok satan ürünlerini harika görseller ile paylaşan firma oldukça başarılı bir profil çiziyor. Kullanıcı ve takipçi sayısında da bunu rahatlıkla görmeniz mümkün. Ayrıca firma aktif paylaşımlarına da devam ediyor.

En Etkili Instagram Reklamları
4.3 (85%) 16 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.