Eser Yenenler’den Tebessüm Ettiren Instagram Paylaşımı

| Şubat 23, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Uzunca bir süredir merakla beklenen Survıvor All-Star sonunda bugün itibari ile ekranlara gelmeye başladı. 10 sene boyunca yayınlanan hemen her sezona damga vurmuş yarışmacıların ve şampiyonların yer aldığı yeni sezon ise çekişmeli olarak başladı. Bu sezon oldukça farklı bir konsepte sahip olacak olan yarışmanın ilk bölümünde ise yarışmacıların nasıl konumlanacağı ve avantajlı adayı kimin elde edeceği belirlendi. Gönüllüler tarafından iki kişinin ünlüler takımına geçişi ile birlikte takımlarında netlik kazanması ile artık Survıvor All-Star tam olarak başlamış oldu.
Yarışmanın ilk bölümü sosyal medyada büyük yankı uyandırırken bununla birlikte bazı ünlü isimlerin Survıvor hakkında yaptığı paylaşımlarda gündem oluşturdu. Bu isimler arasında Eser Yenenlerin yaptığı Instagram paylaşımı da oldukça büyük ilgi çekti. İlgi çeken bu paylaşımda geçen sene skeçler için Survıvor’a katılmış ve yarışmış olan Eser Yenenler bu anlara ait bir fotoğraf paylaştı. Asıl komik olan ve ilgi çeken nokta ise Eser Yenenler’in paylaşımda kullandığı açıklama oldu. Bu açıklamada ” Bir şey sorucam Survivor All Star’a ben neden çağrılmıyorum?” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımdan sonra ise takipçileri Eser’e beğeni mesajları gönderdi. Büyük bir heyecan ile başlayan Survıvor ise çekişmeli yarışlara sahne olacak gibi duruyor. Zira bu sezon yarışan yarışmacılar oldukça iddialı açıklamalar ile geldi.

Bir önceki yazımızı Ebru Gündeş’in Makyajsız Hali Büyük Beğeni Topladı başlıklı içeriğimiz Ebru Gündeş, Ebru Gündeş Instagram ve Instagram ünlüler detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.