Ezgi Avcı 100 Bin Takipçi Sayısını Instagram Paylaşımı İle Kutladı

Ezgi Avcı Instagram paylaşımı

2013 yılında Miss Turkey yarışmasını kazanarak adından söz ettirmeyi başaran ünlü model Ezgi Avcı, son olarak Survıvor yarışmasıyla gündeme geldi. Survıvor 2016 yarışmasında ünlüler takımında yer alan ünlü isim, yarışmada ortaya koyduğu performansla da beğeni topladı. Ünlülerin son kaybettiği dokunulmazlık oyununda da elenerek adaya veda eden isim yarışmada ortaya koyduğu performans ve karakteriyle ise hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Bu sayede yavaş yavaş kendisine bir kitle oluşturmaya başlayan ünlü ismin sosyal medya hesapları d yarışmadan sonra epey takip edilmeye başlandı. Yarışmadan hemen sonra yaptığı Instagram paylaşımları da gündem olan ünlü isim kısa sürede ise Instagram üzerinden 100 bin takipçiye ulaştı.

100 bin gibi ciddi bir takipçi kitlesine ulaşan Ezgi Avcı ise yaşadığı mutluluğu yine Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dile getirdi. 100 bin kutlaması için yaptığı paylaşımda kendi resmini kullanan ünlü isim paylaşımına ayrıca “Destekleriniz benim için çok kıymetli bunu her fırsatta dile getiriyorum. Mesajları elimden geldiğince okuyorum, resimlerin altına yazdığım yazılarla size cevap vermeye çalışıyorum elimden geldiğince. Bu konuda beni anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum. Hepinize çok teşekkürler” ifadelerini ekleyerek kendisini takip eden kullanıcılara teşekkür etmiş oldu. Ünlü ismin yayınladığı bu mesaj sonrasında ise takipçi sayısı da hızla artmaya başladı.

 

 

Bir önceki yazımız olan Çılgın Sedat Instagram Paylaşımı İle Herkesi Duygulandırdı başlıklı makalemizde Çılgın Sedat, Çılgın Sedat Instagram ve Çılgın Sedat'ın Siraç paylaşımı duygulandırdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.