Fiyat: 0,00 ₺ (Ücretsiz Deneme)
Fiyat: 0,00 (Ücretsiz Deneme)
https://instagramtakipcisatinal.com/facebook-begeni-hilesi
Facebook Beğeni Hilesi [ Ücretsiz ve Şifresiz ]2020-08-31T18:29:37+03:002020-08-31T18:29:37+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/facebook-begeni-hilesiITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/facebook-begeni-hilesi.jpg
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/facebook-begeni-arttir.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/facebook-begeni-hilesi.png

Kurulmasıyla dünyayı kasıp kavuran hala en popüler sosyal medya sitelerinden birisi olan Facebook’ta beğeni hilesi nasıl yapılır? Facebook Beğeni hilesi aracını yaptık, hem de şifresiz olarak Facebook beğeni hilesi yapabilirsiniz.

İnsanlar popüler olmanın yollarından birisini sosyal medya olarak görüyor ve neredeyse her insanın en az 1 adet sosyal medya hesabı olduğu bugünde bu oldukça doğru olabilir. İşte bu yüzden insanlarda sürekli olarak takip edilmek, beğenilmek, yorumlanmak istiyor.

Biz de tam olarak böyle düşünenler için Instagramtakipcisatinal.com sitesi olarak, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya sitelerinde kullanabileceğiniz sizi fenomen edebilecek harika araçlar hazırladık.

Bu araçlardan birisi de Facebook Beğeni aracıdır. Bu araç sayesinde istediğiniz fotoğraf, kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafına yüzlerce beğeni alabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz hemen bundan bahsedelim. Instagramtakipcisatinal.com olarak hazırladığımız her aracın altına her zaman aracın kullanımı ile ilgili tüm detaylı bilgileri sunarız.

Facebook beğeni hilesi

Facebook Şifresiz Beğeni Aracı Nasıl Çalışır?

Facebook şifresiz beğeni aracı, URL ile çalışmaktadır. İstediğiniz gönderi ya da fotoğrafın bağlantı kodunu ilgili alana yapıştırarak 30 adet beğeni alabilirsiniz. Araç tek seferde 30 beğeni gönderebilmektedir. Aracın kullanımı ile ilgili diğer önemli bir nokta ise beğeniler ne zaman gelir? olmuştur. Facebook beğeni aracı, o an kullanım sıklığına bağlı olarak beğeni gönderebilmektedir. Yoğun işlemde olan araçlarda gecikme söz konusu olsa da 1 saat içerisinde tüm beğeniler gönderilir.

Facebook Bedava Beğeni Gönderme

Facebook’ta bedava olarak (30) beğeni işlemi yapan nadir servislerden birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  Bedava olarak kullanabileceğinizi her seferinde 30 beğeni sizleri bekliyor.

250
Facebook Beğeni

Facebook profilinizi Gerçek Türk Beğeni Hesaplar İle yükseltin.

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemi ve Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

36,25 ₺
500
Facebook Beğeni

Facebook profilinizi Gerçek Türk Beğeni Hesaplar İle yükseltin.

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemi ve Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

65,00 ₺
1.000
Facebook Beğeni

Facebook profilinizi Gerçek Türk Beğeni Hesaplar İle yükseltin.

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemi ve Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

120,00 ₺
Daha Fazla
Facebook Beğeni

Facebook profilinizi Gerçek Türk Beğeni Hesaplar İle yükseltin.

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemi ve Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Facebook Bedava Beğeni Gönderme Aracı Nasıl Kullanılır?

Facebook beğeni gönderme aracının kullanımı oldukça basittir. Aracın kullanımı ücretsiz olmakla beraber Google Captcha doğrulaması ile botlara karşı önemlidir. Aracın yönergeleri tamamen Türkçedir. Aracın detaylı kullanımı ile yazılı ve görsel anlatıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlk olarak, Facebook beğeni aracında karşınıza çıkacak olan 2 kutu bizim için oldukça önemlidir. Fotoğraf linki ve Beğeni sayısı burada beğeni sayısının olduğu butonu görmemize gerek yok çünkü bu aracın kullanımı 30 işlem ile sınırlıdır. Yani tek seferde gönderebileceğiniz maximum beğeni sayısı 30’dur. Fotoğraf linki bölümü ise beğeni göndermek istediğimiz fotoğrafa ait URL adresidir. Peki URL adresi nasıl bulunur bundan bahsedelim.

facebook beğeni arttır

Facebook Gönderi URL’si Nasıl Bulunur?

Instagramtakipcisatinal.com Facebook beğeni hilesi aracını kullanmak için kesinlikle URL ile işlem yapmalısınız. Zira hesabınızın şifresini asla istemeyiz. İsteyen sitelerden de uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Peki Instagramtakipcisatinal.com Facebook beğeni hile aracını kullanmak için nasıl Facebook fotoğrafın URL'si bulunur? Bundan bahsedelim.

  1. İlk olarak Facebook adresinize giriş sağlayın,
  2. Ardından mevcut Facebook hesabınızla giriş yapın.
  3. Sağ bölümde yer alan profilinizin kısayoluna tıklayın.
  4. Beğeni göndermek istediğiniz resmi bulun ve tıklayın.
  5. İstediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra bağlantı URL oluşacaktır. URL’yi tamamen kopyalayın.
  6. URL adresini kopyaladıktan sonra Instagramtakipcisatinal.com/facebook-begeni-hilesi/ sayfasında yer alan fotoğraf linki bölümüne ilgili bağlantıyı yapıştırın.

Bilinmesi Gerekenler:

İlk olarak bilmelisiniz ki bu aracın kullanımı tamamen ücretsiz ve Türkçedir.  Facebook hesabınıza sistem üzerinden giriş yapmanızı, şifre vermenizi gerektirmez. Tamamen güvenilirdir.  Hizmet sırasında veya sonrasında hesaplarınızın risk altında bulunması söz konusu olmaz. Bu araç hakkında soru ve görüşlerinizi iletişim kanallarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Aracın kullanımında en önemli nokta ise kesinlikle hesap herkese açık olmalıdır.  Beğeni için seçtiğiniz fotoğrafın gizlilik ayarları da herkese açık olmak zorundandır. Yoksa araç çalışmaz.

Araç bakım günleri haricinde günün her dakikası hizmet vermektedir.

facebook beğeni kasma

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook Beğeni Hilesi hesabınızda herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmamaktadır. Instagramtakipcisatinal.com ürün ve hizmetlerinin kullanımında ya satın alımında herhangi bir şifre ya da özel bir bilgi istenmemektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünler güvenlik garantisi ile temin edilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Facebook Beğenileri hesapların güvenilirlik ve ilgi çekici olmasını sağlayan baremetrelerden bir tanesidir. Hesabınızda beğenilerin artması ile organik olarak trafiğiniz artacak ve hesabınız eskisinden daha popüler bir hesap olacaktır. 

Facebook Beğeni Hilesi ile beğenilerinizi hızla arttırın. Instagramtakipcisatinal.com Facebook hizmetleri ile beğenilerinizi ve takipçi sayılarınızı arttırmak çok kolaydır. Facebook hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sitemizden tedarik edebilirsiniz.

Facebook profilinizde paylaştığınız gönderilerin en büyük etkileşim kazanma yöntemi adlığı beğeni sayılarıdır. Beğeni sayılarınızın yüksek olması popülerlik kazanmanız ve tanınır bir profil olmanız açısından çok önemlidir. 

instagramtakipcisatinal.com olarak uzun yıllar boyunca sosyal medya hizmetleri alanında yüz binlerce müşteriye hizmet sağladık. Hizmetlerimizin kalitesini hep yükselttik ve mutlu müşteriler edindik. %100 güvenilir ödeme yöntemlerimiz ve 7/24 canlı destek hizmetimiz ile alanımızda lider olduk. 

Sitemizde yer alan SSL Sertifikası ve 3D Secure güvenlik politikalarımız sayesinde tüm ödeme yöntemlerimiz %100 güvenlidir. 256 Bit şifreleme protokolü ile her zaman sizlere güvenli bir alışveriş garantisi veriyoruz. 

5 / 5
Toplam: 56 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
İstemihan Sarikaya
İstemihan Sarikaya

Facebook beğeni hilesi beğenilmeyecek gibi değil, gerçekten çok işlevsel

İstemihan Sarikaya
Ersin Karadere
Ersin Karadere

Beni çok şaşırtan bir hizmet oldu gerçekten harika, beğeniler iyi oldu profilim için.

Ersin Karadere
Gözde Atilgan
Gözde Atilgan

fotoğrafıma beğeni denedim ve beğenilerin tamamı geldi