Facebook Hashtag Oluşturucu2020-09-09T16:59:03+03:00
facebook hashtag aracı

Facebook Hashtag Nedir?

Facebook hashtag kavramı uzunca bir zamandan beri vardır. Türkçeye ‘başlık etiketi’ olarak çevrilen akım ilk olarak Twitter’da açığa çıkmıştır. Gündeme entegre bir konu söz konusu olduğunda gönderi paylaşılacağı zaman # işareti kullanılarak gönderinizin içerisinde bir konu etiketi oluşturabilirsiniz. Hashtag sembolü zaman içerisinde diğer platformlarda da sıklıkla kullanılır oldu. Sitemizin kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğu bu araç hashtag arayışlarınızda büyük kolaylık sağlayacaktır. Sitemizin Facebook araçları bölümünde bulabileceğiniz aracı sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yapılan üst düzey analiz ve incelemeler neticesinde etiket kullanımı sonrasında paylaşımların çok daha fazla etkileşime ulaştığı gözlemlenmiştir. 

   ücretsiz facebook etiket oluşturucu

   Facebook Hashtag Aracı Nasıl Kullanılır?

   Facebook hastag kullanımı oldukça gerçekleştireceğiniz adımlarla birkaç saniye içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

   1. Facebook araçları bölümünden Facebook hashtag kısmını seçiniz.
   2. Yer alan kutucuğa Facebook’ta kullanacağınız konu etiketi ile ilgili bir kelime yazınız. ( Örneğin, kadın kelimesini ele alalım.)
   3. Karşınıza çıkan güvenlik kontrolü sayfasından ‘Ben robot değilim.’ seçeneğine tıklayınız.
   4. Sarı bir kutu içerisinde işleminizin sıraya alındığı bilgisini göreceksiniz.
   5. Bu bölümde paylaşımlarınıza ekleme yapmanız için önerilen etiketler çıkacaktır. 
   6. Birkaç saniye kadar beklemenizin ardından hızlı bir şekilde Facebook’ta konu ile ilgili pek çok popüler konu etiketini bir arada göreceksiniz. Bu sonuçlar kullanılma sayılarına göre size liste biçiminde sunulacaktır. (7.9 M kullanıma sahip #kadın etiketi kullanılırken, #kadıngömlek etiketi ise 28.3 K kadar kullanılmıştır.)
   7. İhtiyacınıza uygun en popüler hashtagleri bu sayede seçebilirsiniz. Ya da tümünü seç seçeneğine tıklayarak size önerilen tüm etikletleri seçebilirsiniz.
   8. Seçiminizin bitmesinin ardından hashtagi yazdığınız bölmede seçtiğiniz konu etiketlerini yanyana sıralanmış bir şekilde göreceksiniz.
   9. Hashtagleri kopyalayarak Facebook duvarınızda yapıştırıp, gönderiyi paylaşabilirsiniz.

   Facebook Hashtag Aracı Ücretli mi?

   Facebook hashtag aracı sunduğumuz diğer hizmetlere kıyasla daha hızlı sonuç alabileceğiniz bir uygulamadır. Hepsinden iyisi de ücretsiz bir araçtır. Sınırsız bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu anlamda sitemizde günlük bir kota koyulmamıştır. Araç için kullandığımız yazılım oldukça güvenlidir, cihazınız ya da hesabınızda herhangi bir tehdit oluşturmaz. Bilgisayarınıza indirmenize gerek kalmadan saniyeler içerisinde sonuç alabilirsiniz. En popüler ve güncel konu etiketleri ayıklanarak size sunulmuştur. Bu sebeple aracı kullanmanız kesinlikle gönderilerinizin görünürlüğü açısından yararlı olacaktır.

   facebook hashtag

   Facebook Hashtag Aracı Avantajları

   Facebook araçlarımızdan en çok tercih edilen hashtag aracı sosyal medya kullanımı konusunda size büyük kazanımlar sağlatacaktır.

   • Online bir şekilde kullanabilirsiniz, bilgisayarınıza ya da akıllı cihazınıza indirip yer kaplamasına sebep olacak bir uygulama değildir.
   • Hızlıdır, yazdığınız konu etiketinin türevi olan birçok konu etiketini saniyeler içerisinde size sunar.
   • Facebook popüler hashtag olan bir listeyi karşınıza çıkarır.
   • Konu etiketleri günceldir, gönderinizde anlık olarak paylaşabileceğiniz en etkin etiketi kullanmanıza olanak sağlar.
   • Paylaşımlarınız sonucunda daha geniş kitlelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

   Facebook araçları, ürün ve hizmetlerimiz konusunda merak ettikleriniz için sitemizi ziyaret etmeye devam edebilirsiniz. Ya da iletişim kanallarımız aracılığı ile mail ya da telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

   Sıkça Sorulan Sorular

   Facebook hashtag paylaşımlarınızdaki bazı kelimelere # etiketi ile verdiğiniz bağlantı linkleridir. Bu linklere tıklandığında link verilen kelimelerin geçtiği tüm paylaşımları görebilirsiniz.

   Facebook Hashtag kullanımı oldukça önemlidir. Paylaşımlarınızın ön plana çıkması ve daha fazla kişiye ulaşması için özellikle tüm dünyada aranılan popüler etiketleri kullanmanız bu amacınıza daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır.

   Facebook hashtag aracımızı sitemizden ücretsiz olarak kullanabilir ve en çok kullanılan popüler sözcükleri listeleyebilirsiniz.

   Sitemizde yer alan tüm ücretsiz araçlarımız özel yazılım ile yapılmış olup sorunsuz çalışmaktadır. Güvenle araçlarımızı kullanabilirsiniz.

   Facebook etiketler aracımız tarafından sizlere önerilen etiketler tamamen güncel ve popüler etiketlerdir. 

   Facebook hashtag aracımızdan yararlanırken herhangi bir şekilde şifre vermeniz gerekmemektedir. 

   5 / 5
   Toplam: 200 Değerlendirme
   Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
   Tülay E.
   Tülay E.

   Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet. Her gün anlık güncel etiketleri listeyelip fotoğraf ve videolarımı facebook sayfamda paylaşırken kullanıyorum.

   Tülay E.
   Pınar R.
   Pınar R.

   Popüler facebook etiketlerini aracınızdan kolaylıkla listeleyebiliyorum. En çok kullanılan etiketler aynı zaman en fazla etkileşimi alan paylaşımların olduğu etiketler paylaşımlarımın daha fazla kişiye ulaşması için kullanımı önemli.

   Pınar R.
   Efe U.
   Efe U.

   Facebook doğru etiket kullanımı ile sayfamdaki gönderilerin veya konuların daha fazla kişiye ulaşabilmesini sağlıyorum. Hashtaglerin kullanımı hedef kitleye ulaşmamda bana çok yardımcı oluyor. Böyle bir hizmeti ücretsiz sağladığınız için teşekkür ederim.

   Efe U.
   Güzin R.
   Güzin R.

   Facebook hashtag servisinin hizmete girmesiyle diğer sosyal medya hesaplarımda kulladığım gibi bu hesabımda da etiketleri kullanmaya başladım. Anlık güncel etiketler ile başarılı bir araç