Facebook Video İndir & Ücretsiz ve HD - ITS2021-05-04T15:05:15+03:00
Video

Facebook Video İndirme Aracı

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Facebook da çoğu zaman hoşunuza giden bir video olduğunda indiremeden geçiyorsunuz. İşte tam nu noktada sizlere ücretsiz ve profesyonel araçlarımızdan birisi olan Facebook video indirme aracını sunuyoruz. Facebook video indirme aracımız sayesinde ilginizi çeken paylaşmak istediğiniz veya ticari paylaşımlar yapmak istediğinizde video indirebilmek için instagramtakipcisatinal.com olarak sizlere video indirme aracı hazırladık.

Bu aracımız sayesinde istediğiniz videoyu istediğiniz zaman diliminde hiçbir çözünürlük kaybı olmadan indirebilirsiniz. İşin en iyi tarafı ise hizmetimizi tamamen ücretsiz bir şekilde ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. İster post linki alanına kullanıcı adı girip, isterseniz de doğrudan bağlantı kodunu kopyalayarak dilediğiniz video içeriğini kaybı olmadan indirebilirsiniz.

Videoları nasıl indirebilirim diye soranlar için bunu gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Mobil cihazlarınızda video indirme işlemi oldukça kolaydır ve bilgisayar üzerinden de bu biçimde site sayesinde bu gerçekleştirilir. Dilediğiniz video bu site sayesinde video downloader ile kısa zamanda indirilir. Bu şekilde video içerikleri indirebilir ve cihazlara kaydederek galeride kolaylıkla bulabilirsiniz.

facebook video indir

Facebook Video Nasıl İndirilir?

Facebook üzerinden video içerikler ya da indirilmek istenen videolar kolaylıkla sitemiz sayesinde indirilebilir. Özellikle de android işletim sistemi içeren cihazlarda giriş yapmadan kolaylıkla Facebook video içeriklerini indirmek mümkündür. Bilgisayarlarınızda ve mobil cihazlarınızda kullanabilen bu site, Facebook video içeriklerinin cihazınıza indirilmesini sağlar ve hiçbir üyelik istemez.

Facebook video içeriklerini indirebilmek için yapmanız gerekenler başlıca şunlardır;

  • İndirmek istediğiniz video içeriğini seçin
  • Video içeriğinizi seçtikten sonra linkini kopyalayın
  • Video link alanına kopyaladığınız linki yapıştırın
  • Son adımda da indir butonuna tıklayın ve video içeriğinizi indirin.
facebook video nasıl indirilir

Facebook Videolarını Mobil Cihaza Nasıl İndirebilirim?

Mobil cihaza Facebook video içeriklerini kaydetmek isteyenlerin aynı bilgisayara indirilirken yapıldığı gibi linki sekmede yer alan bölüme girip indir butonuna basması gerekir. Bu şekilde Facebook videoları indirilmiş olur ve cihazınızda “indirilenler” klasöründe bulabilirsiniz. Video içeriğiniz cihaza indirildiğinde indirme işlemini bitirmek için çıkan onaylama seçeneği ile beraber video içeriğinin cihazda görüntülenmesi mümkündür. Kısacası yapmanız gereken indirmek istediğiniz video içeriğini seçmek ve site üzerinden link girerek cihazınıza kaydetmek.

Bilgisayarda İşlem Yapan Kullanıcılar:

  • İlk Facebook adresinize giriş yapın
  • Sonra Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra Facebook profilinize giriş yapıp istediğiniz video içeriğiniz bulun ve tıklayın
  • Link simgesi olan bağlantıyı kopyala butonuna basın
  • Bu işlem bittikten sonra instagramtakipcisatinal.com video indirme aracında ki ilgili alana bu kodu yapıştırın. Ardından bot olup olmadığınızı doğrulamak için karşınıza çıkan Google Captcha doğrulamasını yapın
  • Sonra istediğiniz video içeriğinin ön izlemesini ekranınızda göreceksiniz. Videonun doğru olup olmadığını kontrol ettikten sonra indir butonuna basın ve indirin
  • İndirme işlemi sonrasında herhangi bir dönüştürücü kullanma şartı yoktur. Ama bu da tamamen sizin isteğinize kalmış bir durumdur.

Instagramtakipcisatinal.com olarak sizlerin daha profesyonel kullanıcılar olabilmesi için ve ücretsiz bir şekilde kaliteli araçlarımızdan kullanabilmeniz için yeni hizmetler geliştiriyoruz. Araçlarımızı kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız 7/24 müşteri hizmetleri servisimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Instagram video indirme aracımızı kullanarak Instagram videolarını indirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

Facebook videolarını indirmek için ücretsiz sunmuş olduğumuz aracı kullanabilirsiniz. Facebook'ta indirmek istediğiniz videonun üzerine sağ tıklayarak video internet adresini (URL) göster diyoruz. Video ekranında çıkan video bağlantısını kopyalayıp, giriş yapmadan kullanabileceğiniz aracımıza yapıştırıyoruz. Ardından "İndir" e tıklayarak videoyu kaydetmeye başlıyoruz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında "Deneyiminiz hakkında yorum yapın" alanını kullanarak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Değerlendirmeleriniz sayesinde, sizler için kendimizi geliştirmemize destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
4 / 5
Toplam:88 Değerlendirme
Melek Serince
Melek Serince

Facebook video indirme aracınız için sizlere teşekkür ederim. Sizlerden beklediğim gibi çok kaliteli olmuş. Ellerinize sağlık.

Melek Serince
Gökçe
Gökçe

İndirmek istediğim videoları zahmetsiz bir şekilde indirebiliyorum ve hiç ücret ödemiyorum. Teşekkürler.