Facebook Video İndir & Ücretsiz ve HD - ITS2020-11-20T14:15:32+03:00
Video

Facebook üzerinden beğenilen pek çok videoya rastlanılır. Son yıllarda pek çok yaş grubunun kullandığı  bir uygulama haline gelen Facebook, özellikle de görsel verilerin çokça yer aldığı bir site haline gelmiş durumdadır. Beğenilen videolar ya da içinde yer alınan videolar Facebook üzerinden nasıl indirilir peki? Telefona ve bilgisayara program kullanmadan kolay bir şekilde videoları HD kalite ile kaydetmenin yolu oldukça basit.

‘Videoları indirebilir miyim?’ diye merak edenler için bunu yapmak oldukça kolay ve ‘Videoları nasıl indiririm?’ diyenler için de aşağıda olduğu şekilde indirmesi de oldukça basit. Mobil cihazlarda video indirme de oldukça kolaydır ve bilgisayarlar üzerinden de bu şekilde site sayesinde bu gerçekleştirilebilir. İstediğiniz video, bu site sayesinde video downloader ile kısa sürede indirilebilir. İşte bu şekilde videoları indirebilirsiniz ve cihazlara kaydederek galeride kolaylıkla bulabilirsiniz.

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Facebook üzerinden beğenilen videolar ya da indirilmek istenen videolar kolaylıkla sitemiz sayesinde indirilebilir. Özellikle de Android işletim sistemi içeren cihazlarda giriş yapmadan kolaylıkla Facebook videolarını indirmek mümkündür. Bilgisayarlarda ve Android işletim sistemi olan cihazlarda etkili şekilde kullanılabilen bu site, Facebook videolarının cihaza indirilmesini sağlar ve hiçbir üyelik ya da ücret gerektirmez.

Facebook HD Video İndirme

Facebook videolarını indirmek için site içinde yer alan Facebook sekmesine girmek ve ‘Facebook video indirme’ seçeneğine tıklamak yeterlidir. Sonrasında beğenilen ya da kaydetmek istediğiniz videonun linki sitede yer alan bölüme girilir. Bu bölmeye link girildikten sonra ‘indir’ tuşuna basılarak indirme işlemi başlatılabilir. Kaydedilen video ismi ile bilgisayar içinde video ‘indirilenler’ dosyasında kolaylıkla bulunabilir. Facebook’tan video indirildiği zaman indirilen video nereye kaydedilir diye merak edenlerin bilgisayarlarında ‘karşıdan yüklemeler’ ya da ‘indirilenler’ klasörlerine bakması gerekir. Bu sekmelerde video kolaylıkla bulunabilir. Android işletim sistemi kullanan cihazlara indirildiği zaman video galeriye ya da ‘karşıdan yüklemeler’ sekmesinde kolaylıkla bulunabilir. Videoları indirdikten sonra bilgisayar ve Android işletim sistemini kullanan cihazlar üzerinden açmak oldukça kolaydır.

Facebook Videolarını Mobil Cihaza Nasıl Kayıt Edebilirim?

Mobil cihaza Facebook videolarını kaydetmek isteyenlerin siteye girmesi ve tıpkı bilgisayara indirilirken yapıldığı gibi linki sekmede yer alan bölüme girip indir tuşuna basması yeterlidir. Bu şekilde kolaylıkla Facebook videoları indirilmiş olur ve Android işletim sistemi olan cihazlarda ‘indirilenler’ klasöründe bu video bulunabilir. Video cihazınıza indiğinde indirme işlemini tamamlamak için çıkan onaylama seçeneği ile videonun cihazda görüntülenmesi mümkündür.

Kısacası yapmanız gereken indirmek istediğiniz videoyu seçmek ve kolaylıkla site üzerinden yalnızca link girerek cihazınıza kaydetmek. Sitemiz sayesinde Facebook üzerinden video indirmek işte bu kadar kolay.

Android işletim sistemi olmayan cihazlar genellikle herhangi bir site üzerinden bir dosya indirmeyi kabul etmez. Bu sebeple de Android işletim sistemi olmayan cihazlara bu videoları indirmek zor olabilir. Android işletim sistemi kullanan cihazlarda indirilenler dosyasında kolaylıkla indirilen bu videolar bulunabilir ve indirmesi de oldukça kolaydır.

Facebook Video İndir

Facebook kullanmayanlar da Facebook üzerinden video indirme özelliğini kullanabilir. Facebook hesabı olmayanlar giriş yapmadan da herkese açık hesapların gönderilerini kolaylıkla Android işletim sistemi kullanan cihazlarına ya da bilgisayarlarına indirebilir. Giriş yapılması gerekmese de gizli  olan hesapların gönderilerine giriş yapılmadan ulaşılamayacağı için video indirme işlemi istemeden de olsa kısıtlanmış olur.

Giriş Yapmadan Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Giriş yapmadan Facebook üzerinden video indirmek isteyenlerin Facebook videosunu bulması ve bu videonun linkini de siteye kopyala yapıştır yöntemi ile yerleştirmesi gerekir. Eğer hesabı gizli olan bir kişinin profilinden videoyu indirmek istiyorsanız bu işlemin gerçekleşmesi giriş yapmadan imkansızdır. Gizli hesapların gönderileri giriş yapmayan ya da o kişi ile arkadaş olmayan kişiler tarafından görüntülenemeyeceği için linkine de ulaşmak imkansızdır.

Bu sebepten dolayı video indirme işlemini gerçekleştirmek için gizli olmayan profillerden giriş yapmadan video indirilebilir ancak gizli olan hesapların videoları bu şekilde indirilemez çünkü videolara giriş yapmadan ulaşmak mümkün değildir.

Giriş yapmış olan hesaplar, arkadaş olduğu hesapların videolarının linkini kopyalayarak kolaylıkla indirme işlemi gerçekleştirebilir. Tek lazım olan şey videonun Facebook hesabı üzerinden olan linkidir ve bu link de kopyala yapıştır yöntemi ile kolaylıkla siteye geçirilebilir.

Facebook Ücretsiz Video İndirme aracı

Sıkça Sorulan Sorular
Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

Facebook videolarını indirmek için ücretsiz sunmuş olduğumuz aracı kullanabilirsiniz. Facebook'ta indirmek istediğiniz videonun üzerine sağ tıklayarak video internet adresini (URL) göster diyoruz. Video ekranında çıkan video bağlantısını kopyalayıp, giriş yapmadan kullanabileceğiniz aracımıza yapıştırıyoruz. Ardından "İndir" e tıklayarak videoyu kaydetmeye başlıyoruz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında "Deneyiminiz hakkında yorum yapın" alanını kullanarak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Değerlendirmeleriniz sayesinde, sizler için kendimizi geliştirmemize destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
4 / 5
Toplam:88 Değerlendirme
Melek Serince
Melek Serince

Facebook video indirme aracınız için sizlere teşekkür ederim. Sizlerden beklediğim gibi çok kaliteli olmuş. Ellerinize sağlık.

Melek Serince
Gökçe
Gökçe

İndirmek istediğim videoları zahmetsiz bir şekilde indirebiliyorum ve hiç ücret ödemiyorum. Teşekkürler.