FACEBOOK POST BEĞENİSİ SATIN AL

Facebook post beğenileri, Facebook hesabınızdan paylaştığınız ya da paylaşacağınız bütün gönderileriniz için beğeni satın alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmetimizi ister fotoğraf paylaşımlarınızda, ister video paylaşımlarınızda isterseniz de yalnızca yazı olarak yaptığınız paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz.

Facebook gönderi beğenisi birden fazla kullanıcı tipi ile birden fazla gönderi için satın alınabilir. Beğeni satın alabileceğiniz kullanıcı tipleri Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olarak dörde ayrılmaktadır. Her bir kullanıcı tipinden istediğiniz kadar gönderi beğenisi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız beğenileri 15 dakika içinde bizimle bağlantısını paylaştığınız Facebook gönderinizde görebilirsiniz.

HANGİ KULLANICI NASIL BEĞENİ YAPIYOR?

Facebook gönderileriniz için beğeni uygulaması birden fazla beğeni yapabilen kullanıcı seçeneğimiz var. Bunların ilki;

Türk gerçek beğeni: Facebook hesabınızdan paylaşacağınız gönderileriniz için size gerçek Türk kullanıcılar tarafından yapılacak beğenilen sunar. Bu kullanıcıların yapacağı beğeniler diğer kendi takipçileri ve arkadaşları tarafından da görülebilir ve erişiminizi ikiye katlayabilir.

Türk bot beğeniler: Türk bot beğeniler gerçek kişi beğenilerine göre daha az maliyetlidir. Bu nedenle bir miktar gerçek kullanıcı beğeni alındıktan sonra büyük miktarda bot beğeni alarak, beğeni seviyenizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yabancı gerçek beğenisi: Yabancı gerçek kullanıcılar tarafından yapılan bu beğeniler, dünyanın dört bir tarafından farklı dillerden kullanıcılar aracılığı ile gelebilir. Bu nedenle sayfanızı uluslararası bir seviyeye çıkartmak için yabancı gerçek Facebook kullanıcıları kullanılabilir.

Yabancı bot beğeni: Yabancı bot beğeniler diğer beğeni hizmetlerine göre çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Bu nedenle yoğun bir şekilde satın alınabilir. Satın alınan yabancı bot beğeniler asla eksilmez. Facebook beğeni satın almak sitemiz ile çok basit.

Facebook video görüntülenme satın alarak facebook izlenmelerinizi bir anda yükseltebilirsiniz.

Facebook Beğeni Satın Al
ITS
Facebook beğeni satın alma işleminiz ile paylaşımda bulunduğunuz Facebook postunuzun daha fazla kişiye ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
378
378
Facebook Beğeni Satın Al
9.22019-01-01Stokta Varhttps://instagramtakipcisatinal.com/facebook/begeni-satin-al
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
Beril Tepe

Beğeni siparişim fazlasıyla geldi, 2 ay geçti ve hiçbir azalma yaşanmadı teşekkürler.

Beril Tepe

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram ne kadar faydalı bir uygulama olsa da bazı dezavantajları beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri de başkaları tarafından rahatsız edilme. Buna benzer olarak, birinin tanıdık olup olmadığını anlama. Bu gibi durumlarda...

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram üzerinde gelen yeniliklerle beraber, insanların seçim yapma özgürlüğü ortaya çıkmaya başladı. İlk kullanıma sunulduğunda sadece belli başlı özelliklere sahipti. Şimdi ise oldukça donanımlı. İnsanlara seçim özgürlüğü sunan özelliklerden bir...

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram sürekli getirdiği yeniliklerle, insanların aklında soru işareti bırakmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı özelliklerle karşımıza çıkması, bunları nasıl kullanabileceğimiz sorusunu akıllara getiriyor. İlk günlere göre eklediği özelliklerden bir...