Fahriye Evcen Tablosunun Peşine Instagram’dan Düştü

Instagram üünlüler

Gerek oynadığı dizilerle gerekse de son dönemde çektiği filmleriyle beraber artık hatırı sayılır bir üne kavuşan Fahriye Evcen’in ünü sadece ülkemizle de sınırlı kalmadı. Ünlü ismin dizilerinin ve sinema filmlerinin özellikle Arap ülkelerinde de gösterilmesinin ardından ünlü oyuncu yurt dışında da bir hayli tanınmaya başlandı. Ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Fahriye Evcen sosyal medya hesaplarından da giderek takipçi sayısını arttırmaya başladı. Özellikle Instagram hesabından ciddi bir takipçi kitlesi oluşturan ünlü oyuncuya artık takipçileri özel paylaşımlarda yapmaya başladı.

Öyle ki geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir hayranı Fahriye Evcen için yaptığı tabloyu yayınlamıştı. Kendi için yapılan ve bir hayli dikkat çekici bir çalışma olan tablonun resmini de Instagram hesabından paylaşan ünlü isim tablonun sahibini bulabilmek için harekete geçti. Direk olarak tablonun resmini paylaştığı paylaşımda “Bu resmi yapanı arıyorum. Cevap verirseniz sevinirim” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin söz konusu paylaşımı kısa süre içerisinde takipçilerinden büyük beğeni alırken resmi yapan kişi ise hala bulunmadı. Hem İngilizce hem de Türkçe olarak resmi yapan kişiyi aradığını belirten ünlü oyuncu aradığı kişiyi bulur mu bilinmez ama tablonun güzelliği daha uzun süre gündem de kalacak gibi. Zira resmi yapan kişinin profesyonel ressam olup olmadığı konusunda da net bir bilgi verilmedi.

Bir önceki yazımız olan Miley Cyrus Yoga Paylaşımıyla Büyük Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Miley Cyrus ve Miley Cyrus Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.