Fotoğraf Çekme Kumandası İle Bambaşka Bir Instagram Deneyimi

| Aralık 28, 2014 | Genel
Instagram araçlar

Instagram kullanımı her geçen gün biraz daha artıyor. Instagram kullanımının bu şekilde sürekli olarak artması ise bu alanda kullanımı daha da kolaylaştıracak yeni araçların ortaya çıkmasına neden oluyor. İşte bu şekilde ihtiyaçtan dolayı artan kullanıma cevap vermek için oluşturulan araçlara arasında selfie çubukları ve fotoğraf çekme kumandaları yer alıyor. Özellikle son dönemde iyice yaygınlaşan bu araçlar ile Instagram kullanımı daha da eğlenceli hale geliyor. Bu şekilde farklı bir deneyim sunan fotoğraf çekme kumandasının ne olduğundan şimdi biraz daha detaylı bahsedelim. Selfie çubuğundan daha önce ki yazılarımızda bahsetmiştik.

Fotoğraf çekme kumandası uzaktan telefonunuzla fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Telefonu Bluetooth ile bağlanan bu kumandanın üzerinde tek tuş bulunuyor. Kumandanın üzerinde bulunan bu tek tuşa basmanız durumunda ise istediğiniz an fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Aynı telefonda fotoğraf çekme işleminde olduğu gibi bu kumanda ile de çektiğiniz fotoğraflar direk olarak hafızaya kaydediliyor. Telefondan çektiğiniz bu resimleri aynı şekilde Instagram hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Bu imkanları size sunan fotoğraf çekme kumandası oldukça düşük ücretler ile satılıyor. Böylece isteyen herkes bu ara araca sahip olma imkanı elde edebiliyor.

Bir önceki yazımızı Serenay Sarıkaya’dan Güldüren Hata başlıklı içeriğimiz Instagram ünlüler, Serenay Sarıkaya ve Serenay Sarıkaya Instagram detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.