Google Artık Android İle Instagram’da

Android işletim sisteminin geliştiricisi olan Google, sürekli olarak geliştirdiği işletim sistemleri ile beraber akıllı telefon markalarının en çok tercih ettiği işletim sisteminin de sahibi olmayı başardı. Son olarak Android 7 ile beraber piyasaya giriş yapan Google, mobil işletim sistemi ile bu oranda bir başarı yakalayıp sektöründe %80’lik bir kısmına sahip olunca artık bu alanda Google’a gösterilen ilgi de bir hayli artmaya başladı. Öyle ki artık en çok aranan ve en çok merak edilen işletim sistemlerinden biri Android olunca Google’da bu konuda yeni adımlar atmaya başladı.

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google’ın bu alanda son attığı adım ise sosyal medya üzerine oldu. Zira Google bunca zamandır izlediği yöntemi değiştirerek artık Android işletim sistemi için de sosyal medya hesapları açmaya başladı.

Android Instagram Hesabı Şimdiden İlgi Odağı

İnternet devi bu alanda ilk adımı ise Instagram ile attı. Android işletim sistemi için Instagram hesabı açan Google böylelikle sosyal medya hesabı üzerinden de Android işletim sistemi hakkında bilgiler vereceğini de açıkladı. Bunun dışında Android’in beğeni toplayan yanlarının ve yeni geliştirmelerinin de bu hesap üzerinden paylaşılacağını da belirten Google şimdiden de Instagram hesabı ile ilgi görmeye başladı. Takipçi sayısı da şimdiden artış gösteren hesabın bundan sonra gelişimi nasıl olacak merakla bekleniyor.

Google Artık Android İle Instagram’da
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Android Instagram Çöktü Sorunu Çözüldü

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +