Gülhan Şen’den Düşünceli Paylaşım

| Mayıs 13, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Yaptığı “Gülhan’ın Galaksi Rehberi” programı ile yılladır ülke ülke dolaşan Gülhan Şen bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Tv8 kanalında yayın yaparken reyting rekorları kıran buna rağmen Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonra kanaldan ayrılmak zorunda kalan ünlü isim uzunca bir süredir fenomen olmuş programı ile ekranlarda yer almamaya başlamıştı. Hayranlarından yoğun bir destek alan ünlü isim bu desteği de geri çevirmedi ve kısa süre önce programını yeniden yayınlamaya başladı. Yeni bir kanalda aynı isimle programına devam eden isim bu sırada yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulmaya başladı. Gezdiği ülkeler ile ilgili yaptığı paylaşımlarla büyük beğeni alan ve ciddi bir takipçi kitlesine ulaşan ünlü isim son yaptığı paylaşımla da büyük beğeni topladı.
Anneler günü hakkında paylaşım yapan isim söz konusu paylaşımında annesi ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak annesinin anneler gününü kutladı. Bu sırada yayınladığı anneler günü mesajında kullandığı ifadeler oldukça beğenilen ismin ince düşüncesi de herkesin takdirini kazandı. Söz mesajda ise “Bugün sana tüm sevgimi sözlere döksem, anneciğini yitirmiş bir çocuk okur da yüreğine sızı düşer diye korkar üzülürüm canım annem… O yüzden sadece “her şeyimsin” diyor ve senin nezdinde tüm annelerin ellerinden, yanaklarından öpüyorum. Allah size uzun, mutlu, sağlıklı ömürler versin; ailesini kaybeden herkese de sabır ve dayanma gücü bahşetsin…” ifadelerini kullandı. Mesajın yabancı hayranları için İngilizcesini de paylaşan ünlü isim böylece ince düşüncesi ile övgüleri topladı.

Bir önceki yazımız olan Beren Saat Anneler Günü Mesajı İle Duygulandırdı başlıklı makalemizde Beren Saat, Beren Saat Instagram ve Beren Saat'in anneler günü paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.