Hande Yener Instagram Göndermesiyle Gündem Oldu

Instagram ünlüler

Hande Yener Sosyal Medyada Yeni Bir Tartışma Yarattı

Daha önce Demet Akalın ile yaşadığı sosyal medya polemikleriyle gündem gelmiş olan ünlü isim Hande Yener son dönemde çıkardığı şarkıyla eleştiriler almaya başladı. Oldukça basit bulunan yeni şarkıyla gündeme gelmesi ve eleştirilmesi ünlü ismin sosyal medyada da takipçi kaybetmesine neden oldu. Bunlara bir gönderme yapmak mı yoksa konudan alakasız birine gönderme yapma isteğimi bilinmez ama Hande Yener bunlarla beraber yeni bir polemikte başlattı. Sahte kullanıcılara dikkat çekmek için söz konusu paylaşımı yapan başarılı şarkıcı kullandığı ilginç ifadelerle de gündeme geldi.

Söz konusu Instagram paylaşımda “Benim hesaplarıma girsinler yumurta kafa görmeyecekler, onlarınki yumurta dolu, satın alınmış takipçilerle dolu. Kendi hesaplarındaki kişilere bakın hemen hepsi satın alınmış kişiler, paylaşımları yok, profilleri de yumurta resminden, benim takipçilerin eli ayağı var gerçek insanlar’ zaman zaman bana da mesajlar geliyor, yok şu kadara şu kadar takipçi ama benim işim olmaz” ifadelerini kullanan ünlü isim neden böyle bir paylaşım yaptı bilinmez ama bu paylaşımla bazı kişilere de göndermeler yaptığını söylemek mümkün. Zira daha önce sosyal medyada ki takipçi sayılarıyla da ilgili olarak Demet Akalın ile tartışma yaşayan Hande Yener’e cevap gelip gelmeyeceği ya da bu cevabı kimin vereceği de merak konusu.

Hande Yener Instagram

Türkiye’nin en çok dinlenen kadın popçuları arasında olan Demet Akalın ve Hande Yener son dönemde kıyasıya bir yarış içerisine girmişti. İki ünlü isim arasında yaşanan tartışmalar sosyal medyada gündem olurken ikili arasında konser sayıları üzerinden Instagram’da yeni tartışmalar yaşanmaya başlamıştı. Sürekli birbirlerini hedef göstererek paylaşımlar yapan ikili kısa bir süre öncesine kadar sosyal medya üzerinden atışmalarına son vermiş ve acaba ikili arasındaki kavga son buldu iddiaları ortaya atılmıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Pınar Altuğ Ayrılık Açıklamalarına Instagram’dan Cevap Verdi

Fakat ikili arasında hala sert rüzgarlar estiği Hande Yener’in Instagram hesabından son yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Zira ünlü isim bu kez Demet Akalın’ın canlı yayında yaptığı gafa atıfta bulundu. Söz konusu olayda Magazin D programının canlı yayınına katılan Demet Akalın’ın canlı yayına çıktığı bilmeden ettiği küfürler canlı yayına yansımıştı. Geciktirme kullanılmadığı için doğrudan yayına yansıyan ağır küfürlere atıfta bulunan Hande Yener ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda  “Kulüpte dinleyene, televizyonda izleyene, gazeteciye, eski arkadaşa küfreden ama bu işlerle hiç alakası yokmuş gibi davranan herkesin maskesi bir gün düşer. Bu bir tür ilahi adalettir. Kişi insanlara iftira atacağına ya olduğu gibi görünmeli ya da göründüğü gibi olmalıdır. Herkes kanar, yukarıdaki kanmaz” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşım için Demet Akalın ise her hangi bir karşılık vermedi. Ünlü ismin açıklamalara karşılık verip vermeyeceği merak konusu.

Hande Yener Instagram Göndermesiyle Gündem Oldu
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +