Hülya Avşar Yapımcısından Sosyal Medya Yüzünden Uyarı Aldı

Instagram ünlüler

Son dönemde dizi dünyasında tarih temalı dizilerin daha fazla ön plana çıkmaya başladığını söyleyebiliriz. Ele alınan konunun tarih olmasından mı yoksa çekimlerde kullanılan kostümlerin şaşasından mı bilinmez ama seyircilerinde dönem dizilerine olan ilgisi arttır. “Muhteşem Yüzyıl” adı verilen ve Sultan Süleyman’ın hayatını anlatan diziyle başlayan furya şimdilerde ise bir diğer dönem dizisi “Kösem Sultan” ile devam ediyor. Başrollerinde oldukça ünlü isimlerin yer aldığı dizide en dikkat çeken karakter ise uzun süre sonra sektöre geri dönen Hülya Avşar olmuştu.

Dizide Safiye Sultan’ı canlandıran ünlü isim beklendiği kadar beğeni alamasa da oynadığı rol ile gündeme kalmayı başarıyor. Bununla beraber Hülya Avşar’ın kamera arkasında çekilmiş görüntüleri de en az dizi kadar ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde de bu şekilde bir video daha çeken ünlü isim bu kez ise yapımcısından azar işitti. Söz konusu videoda Safiye Sultan kostümüyle yer alan Hülya Avşar yakın zamanda internet fenomeni haline gelmiş olan bir videoyu canlandırdı. “Hafta sonunu kiminle geçirmek istersin?” sorusuna komik bir şekilde cevap veren yaşlı kadını taklit eden Hülya Avşar’ın bu videosu ise yakın çevresi tarafından Instagram hesabından paylaşıldı. Söz konusu paylaşımın yayılmasının ardından ise dizinin yapımcısı direk olarak Hülya Avşar’ı aradı. Safiye Sultan kostümüyle çekilmiş olan videonun diziye zarar vereceğini düşünen yapımcı hemen videoların silinmesini istedi. Bu telefon üzerine ise Hülya Avşar arkadaşlarını arayarak tüm paylaşımları kaldırttı.

 

Bir önceki yazımız olan Van Gaal Maçta Yaptığı Hareketle Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Sosyal medya gündem ve Van Gaal hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.