İbrahim Tatlıses’ten Tartışılan Instagram Paylaşımı

| Kasım 11, 2014 | Genel
Instagram ünlüler

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü kapsamında tüm yurtta törenler düzenlendi. Gerek üniversitelerde gerekse devlet dairelerinde yapılan anma törenleri büyük ilgi gördü. Bununla birlikte ünlülerde 10 Kasım için sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı. Instagram hesabından yapılan paylaşımlarda oldukça duygu yüklü paylaşımlara da yer verildi. İbrahim Tatlıses de Atatürk’ü anmak için Instagram hesabından bir mesaj yayınladı. Fakat yayınlanan bu mesajdaki yanlışlık birçok kullanıcının tepki göstermesine neden oldu.

Ünlü türkücü bu bağlamda yayınladığı mesajda ‘Atatür’künü’ ifadesini kullanınca büyük tepki çekti. Fakat kısa süre sonra gelen tepkileri gören ünlü türkücü bir mesaj daha yayınladı. Yayınladığı bu mesajda hatasını anlayan Tatlıses; ‘’Özür dilerim tabi ki de ATATÜRK benim ”okfort”mezunu olmama verin!’’ şeklinde bir özür mesajı yayınladı. Bunun üzerine gelen tepkiler yerini tebrik mesajlarına bıraktı. Ünlü türkücü ile birlikte birçok ünlü isimde yaptığı Instagram paylaşımları ile Atatürk’ü saygıyla andı.

Bir önceki yazımızı Molly Shattuck Tecavüzden Tutuklandı başlıklı içeriğimiz Instagram kullanımı, Instagram ünlü isimler ve Molly Shattuck detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.