Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
4 / 5
51Toplam:16 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramtakipcisatinal.com/igtv-yorum-satin-al
Instagram IGTV Yorum Satın Al2021-04-01T15:31:01+03:002021-04-01T15:31:01+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/igtv-yorum-satin-alITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/igtv-yorum-satin-al.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/igtv-yorum-al.png

Instagram tarafından kısa süre önce duyurulan IGTV, kullanıcıların videolarını paylaşabilecekleri bir uygulamadır. Kullanıcılar videolarına IGTV yorum satın al işlemi sayesinde yorum ekletebilirler. Bir videodaki yorumların sayısı o videonun popülerliğini doğrudan etkiler ve kanalllara yüksek etkileşim kazandırırlar. Elde edilen bu etkileşim sayesinde yüksek bir popülerlik artışı ve kazanç elde etmek mümkün duruma gelmektedir.

IGTV kanalınızın artacak olan popülerliği sayesinde her paylaşımınız daha fazla kullanıcı tarafından dikkat çeker ve sizlere hem izlenme hem de takipçi olarak olumlu bir artış sağlar. Bu sayede çok büyük çabalar sarf etmeden sosyal medya popülerliği yolunda hızlı adımlar atmış olursunuz. 

IGTV Yorum Hizmeti Nedir?

IGTV ve farklı uygulamalardaki kullanıcı videoları çok geniş kitlelere ulaşmaktadır. Özellikle takipçi sayısı fazla olan kişilerde bu kitlenin çok daha fazla olduğu söylenebilir. Takipçi sayısı az olan kişilerin ise özellikle popüler videoları için aynı şeyi söylemek mümkündür. Burada bir videonun nasıl popüler olabileceği sorusu ortaya çıkmaktadır.

Bir videonun izlenme, beğeni, yorum ve paylaşım sayısı doğrudan popülerliğini etkilemektedir. Dolayısıyla da videolarının daha popüler olmasını isteyen kişiler, videoları için yorum satın alabilirler. Bu yorumlar sayesinde hem videonun hem de kullanıcının popülerliği artmış olacaktır.

igtv yorum satın al

IGTV Yorum Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yorum satın almak isteyen kullanıcıların öncelikle Instagram IGTV yabancı yorum satın al menüsü aracılığıyla giriş yapması gerekir. Bu sitede özellikle Instagram uygulaması için birtakım satışlar yapılmaktadır. Yorum da bunlar arasında yer almakta ve IGTV kullanıcıları istedikleri videonun altına yorum satın alabilme şansını buradan bulabilmektedir.

Yorum satın aldıktan sonra Instagram IGTV yabancı beğeni satın al seçeneğiyle de yorum ve beğeni sayınızı dengeye oturtabilirsiniz.

Siteye giriş yapıldıktan sonra öncelikle IGTV bölümünün tercih edilmesi son derece önemlidir ve bu tercih sayesinde kullanıcılar IGTV uygulamasına özel satışların olduğu bölüme geçiş yapmış olacaktır. Bu bölümde beğeni, görüntüleme ve yorum seçeneklerinden yorumun tercih edilmesi gerekir. Böylece yorum satın alınma bölümüne geçiş yapılmış olur.

Bu bölümde kullanıcıların hangi videoya yorum yapılmasını istiyorlarsa onun linkini ilgili bölüme girmesi gerekir. Bu işlemin özenli bir şekilde yapılması ve yanlış bir linkin girilmemesi çok önemlidir. Daha sonra ise video için istenen yorum sayısının ilgili bölüme girilmesi gerekir. Bu sayı 10 ile 100.000 arasında olmalıdır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ödenmesi gereken ücret ekranda görülecektir. Kullanıcılar bu ücreti de ödeyerek işlemi tamamlamalıdır.

Burada bilinmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. IGTV yorum satın alma işleminde yabancı bot seçeneği yer alır ve bu seçenekte botlar videoya rastgele yorumlar yapar. Dolayısıyla da yorumların video ile ilgili olmama ihtimali de bulunur. Bu uyarı site üzerinde de yer almaktadır.

igtv yorum hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular
Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

IGTV yorum hizmetimizden yararlanırken şifre vermeniz gerekmemektedir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında "Deneyiminiz hakkında yorum yapın" alanını kullanarak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Değerlendirmeleriniz sayesinde, sizler için kendimizi geliştirmemize destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram IGTV Yorum Satın Al
ITS
Instagram IGTV yorum satın alarak paylaşmış olduğunuz videoların keşfete çıkmasını ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
429
429
Instagram IGTV Yorum Satın Al
3.002021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/igtv-yorum-satin-al
4 / 5
51Toplam:16 Değerlendirme
Emek Okur

Teşekkür ederim. Profesyonel destek ekibiniz bana çok yardımcı oldular

Emek Okur
Giray Aybar

Daha önce fark etmediğim için çook pişmanım. Bu kadar yüksek bir etkileşime böyle uygun fiyatlardan ulaşacağımı bilseydim daha öncede alırdım

Giray Aybar
Ferda Y

Siparişim zamanında geldi, ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

Ferda Y
Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek