Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV YouTube

İletişim

Konu:
Gönder

Sipariş öncesi ve sonrası sorularınız için destek departmanımızla 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

SMS yoluyla gelen soru ve taleplere hızlıca cevap veremediğimiz için, diğer iletişim kanallarını kullanmanızı öneriyoruz.

  • 0850 333 9 666
  • 0544 977 0724
  • [email protected]
  • Serbest Liman ve Bölge Posta Kutusu: 718, Gazimağusa / KKTC

Servislerimiz hakkında bizimle iletişime geçmek isterseniz, sayfanın yan tarafından bulunan konu, destek, öneri ve şikâyet bölümleri aracılığı ile bizimle istediğiniz zaman günün 24 saat ve yılın 365 günü iletişime geçebilirsiniz.

Destek bölümünden bizimle iletişime geçmek için, “Adınız” yazan bölüme adınızı, “e-posta adresiniz” yazan bölüme e-posta adresinizi ve aşağıdaki büyük kutucukta “mesajınız” yazan bölüme de bizimle paylaşmak istediğiniz sorununuzu yazabilirsiniz. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Önerileriniz için bizimle iletişime geçmek isterseniz, destek bölümünün hemen yanında bulunan “öneri” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Ardından destek bölümündeki gibi önce adınızı sonra e-posta adresinizi istenilen boş alanlara girmelisiniz. Daha sonra da bize iletmek istediğiniz önerilerinizi bizlere gönderebilirsiniz. Bizim için sizlerin önerisi, ürün ve hizmetlerimizin daha iyi hale gelebilmesi için çok önemlidir.

Şikâyetleriniz için yapmanız gereken sayfada destek ve öneri seçeneklerinin yanındaki “şikâyet” seçeneğini seçmektir. Şikâyet seçeneğini seçtikten sonra sırayla adınızı, e-posta adresinizi, sizinle daha kolay iletişime geçerek daha hızlı çözüme ulaşmanızı sağlamak için telefon numaranızı, şikâyet konusu olayın gün, ay, yıl şeklinde tarihi ve şikâyet konusu olayın yaşandığı takribi saati yazmanız gerekmektedir. Bu bilgilerden sonra şikâyet konunuzu detaylı bir şekilde bizlere ulaştırabilirsiniz.