Instagram 2017 Best Nine Paylaşımları Gündem Oldu

2017 Best Nine Instagram

2017 yılının geride kalmasına saatler kala, Instagram uygulaması tarafından da yeni adımlar atılmaya başlandı. Her sene olduğu gibi bu senede uygulamada yeni yıla özel olarak bazı uygulamalar yapıldığını gördük. Bu uygulamalardan birisi de en iyi dokuz paylaşım sistemi oldu. Geçmiş senelerde de yapılan ve artık bir akım haline dönüşmeye başlayan Best Nine paylaşımları, doğrudan uygulamanın sunmuş olduğu bir şey değil. Bunun yerine 3.parti uygulamalar yardımıyla ya da kullanıcılar kendileri hazırlayarak en iyi dokuz paylaşımları yapabiliyor. Geçtiğimiz senelerde başlayan akım, bu sene ise zirve seviyeye ulaştı. Uygulamada bu tür paylaşımlar ilk sıraya yerleşti ve şu an için en çok paylaşım yapılan türlerden biri oldu.

2017 Best Nine Instagram Kolajları

2017 yılı için yapılan kolaj çalışmalarında da sistem aynı. Adından da anlaşılacağı gibi kullanıcıların yıl içerisinde en çok beğeni toplayan 9 paylaşımı bir kolaj olarak paylaşılıyor. Bunun için 3.parti uygulamalar var. Doğrudan 2017 Best Nine adı ile açılan bir de web sayfası var. Buraya kullanıcı adınızı girmenizin ardından sistem paylaşımları tarayarak, en çok beğeni toplayan 9 paylaşımdan bir kolaj oluşturuyor.

2017 Best Nine Instagram

Tabii ki bu sistemde kullanıcıların paylaşımlarını 3.parti yazılımlara okutması gerekiyor. Yani uygulama bir nevi hesabınızı tarıyor. Bu kullanıma yaklaşmayan kullanıcıların da doğrudan kendilerinin kolaj paylaşımlar hazırladığını görüyoruz. Ancak genel olarak 2017 Best Nine paylaşımlarının Instagram’da şu an için gündem olan konulardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Sadece paylaşım sayısı konusunda değil, etiket takibi konusunda da en çok takip edilen etiketler en iyi 2017 paylaşımları etiketleri olarak gözüküyor. Sosyal medya devinde de yılbaşının bu şekilde kullanıcılar tarafından kullandığını görüyoruz. Instagram’ın bu durumdan ise oldukça memnun olduğunu söylemek yanlış olmaz. Öyle ki yılbaşında kullanım oranları bir hayli fazla seyrediyor gibi gözüküyor.

 

Instagram 2017 Best Nine Paylaşımları Gündem Oldu
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

2 Comments

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.